Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Bestaande uit: Kom met polychromie, tekst en vrouwen figuren. Schenkkruik met oren. En een schaal met oor. Restauraties. Afmeting: 12 -16 cm....
Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Met polychromie. Twee kommen + schaal. Restauraties. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen glaswerk. Bodemvondst. Iran. Perzië. 10 - 14 Century. Restauraties. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen terracotta. Vijf kruiken + twee bekers. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Vier delen terracotta. Schalen. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee delen Nishapur. Iran. 9 - 10 Century. Terracotta kruiken met blauw-groen glazuur. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Zeldzame Nishapur vogel. Iran. 9 -10 Century. Terracotta met blauw-groen glazuur. Hals gelijmd + stukjes eraf. Afmeting: 30 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.
Antieke historisme inktset met amor + originele glazen inkthouders. Circa 1880. Compositie metaal. Bronskleurig. Afmeting: 20 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Twee wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal goudkleurig, kunststof met putti. Eén maal hout met polychromie engel. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Notenhout. Functioneel. Géén tand gebroken. Behoeft wel reiniging. Afmeting: 12 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse lamp met bronzen monturen en porseleinen vaas. Mogelijk Chinees. Rococo-stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Antieke kijker met meetgraad en waterpasser. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos van messing. Adam en Eva verdreven door engel. Met spreuk 'denkt eens hoe Adam zugte als hij voor Got most vlugte' en monogram. Afmeting: 14 x 6 x 3,5 cm. In g...
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse stereoscoop met doos vol kaarten. Nederlandse Stereoscoop Maatschappij Amsterdam. Circa 1910. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Interessante verzamelalbums met oude ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Veel Duitsland, Nederland en België. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Seize/Empire theestoof. Circa 1800. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede originele staat.
Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Drie grote gesigneerde houten Russische lakwerk eieren met heilig kruis + religieus figuren decor met bladgoud. Met standaards. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Grote messing historisme staande lamp met marmeren blad, kariatiden en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 184 cm. In goede staat.
Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten reiskist met lade + necessaire. Onder andere: flacons, houders, zeepbak, vijl, pincet, vingerhoed, kurkentrekker et cetera. Plated + parelmoer. Complete gave set. ...
Grote antieke Franse compositie metalen staande petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm.In goede staat.
Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.
Duitse messing weegschaal. Jugendstil. Richus D.R.P. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen vaas met afbeelding van vrouw en Amor. Met albast voet en vergulde bronzen armaturen. Signatuur P. Raul. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 44 cm. In goede...
Zeer grote antieke gietijzeren kruideniers-koffiemolen. Amerika, Enterprise MFG & Co., Philadelphia USA. Met twee grote vliegwielen. Afmeting: 62 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme bronzen vijzel met stamper. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke grammofoon met Jugendstil trechter en notenhouten kast met spiegels. Functioneel. Afmeting: 77 x 64 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met faun en putti. Brons twee-kleurig verguld + gietstempel Parijs. Met Carrara marmer. Eén basement chips, ingelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redeli...
19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme neo renaissance Hoorn des overvloeds met leeuw. Circa 1880. Afmeting: 55 x 42 x 28 cm. In goede staat.