Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.
19e Eeuws twee-persoons barok ledikant met polychromie en snijwerk. Afmeting: 150 x 200 x 215 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten linnenkast. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 190 x 110 x 54 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands empire secretaire met volle geeboniseerde zuilen en koperen kapitellen. Mooie patina. Circa 1820. Afmeting: 163 x 45 x 96 cm. In redelijke staat. behoeft reparatie.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten commode met gebogen front en origineel beslag. Stuk fineer mist bij poot. Afmeting: 103 x 105 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barok-stijl commode met onderliggende verbonden poten en geschulpt blad. Circa 1880. Afmeting: 82 x 95 x 54 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lade en snijwerk op de deuren. Circa 1920. Afmeting: 78 x 149 x 70 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen. Eenvoudig binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 158 x 53 x 90 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten buffetkast met floraal snijwerk. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 230 x 140 x 64 cm. In zeer goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten vertico met dikke volle zuilen, toogpanelen, ranken en pilasters. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 116 x 106 x 52 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten drie-deurs linnen kast met spiegel. Jugendstil. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 176 x 64 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse spiegel met kroon. Bladgoud verguld. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 121 x B 75 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1830. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten empire chiffoniere met messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrine kast met schappen en lade. Circa 1860. Afmeting: 192 x 88 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas, marmeren blad, vergulde bronzen versiering, Vernis Martin stijl beschildering. Circa 1870. Afmeting: 157 x 68 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: 144 x 65 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhouten met mahonie linnenkabinet. Met intarsia en origineel bronzen beslag. Afmeting: 198 x 128 x 57 cm. In zeer goede staat.