Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.