Zware messing apotheker-weegschaal met gewichten-set. Gemerkt De Gaper. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Unieke Design hanger gesign. Otto Kern, Japis hart met groot geelgouden hangeroog, 750/000, bezet met 3 briljanten ca.0.13 ct. TW/VS, Lengte 95 mm, Totaal ca 159 gram. Nieuw