Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie delen oud/antiek terracotta
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen oud/antiek terracotta. 1x Masker, kopie naar oudheid. 1x Pot met drie ratten, naar oudheid. 1x Schenkkan, origineel, middeleeuws of ouder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop en schotels (10x)
Ergebnis: 100 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Circa 1880. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 160 EUR

Mooie gave 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat + houten poppen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Gouden bijbelslot
Startpreis 300 EUR

Geelgouden bijbelslot, 585/000, gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk en gepointilleerd decor. Deels gevuld met lak. ca 5,9 gram. 6x2,5cm. In zeer goede staat

Chinese celadon oorvaas, H 24 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp, H 46
Startpreis 50 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Ergebnis: 325 EUR

Bronzen hanglamp met putti en glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 44 cm. In goede staat.

Witgouden creolen
Ergebnis: 150 EUR

Witgouden creolen, 585/000, met scharnieren steker. bolle creolen, ø 4 mm. grootte 17,5mm. ca 1,7 gram. In zeer goede staat

Witgouden slavenband met diamant
Startpreis 1.800 EUR

Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant. Ffijn model met aan de bovenzijde 5 versprongen banden met 49 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.98 ct. De armband is voorzien van een scharn...

Chinese wierookbrander Ø 18 cm.
Ergebnis: 240 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met Foo-hond en florale medaillons. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

5-Delige tinnen koffie/thee-set
Startpreis 60 EUR

Antieke vijf-delige Duitse tinnen koffie/thee set. Jugendstil. Circa 1910. Gerhadri & Co. Lüdenscheid. Afmeting: 23 x 26 x 50 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Ergebnis: 130 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met reliëf en floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 22 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ribbels. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Ergebnis: 70 EUR

Twee messing tafellampen. Barok-vorm + Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 89 cm. In goede staat.

Antieke staande klok, 1910
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.

Acht antieke koperen schenkkannen/ketels
Ergebnis: 100 EUR

Acht antieke koperen schenkkannen/ketels. Divers. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (5x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Samovaar, twee olielampen en twee schenkkannen. Afmeting: 42 - 55 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 37 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal/perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Staartklok (schippertje)
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Vijf reclame borden
Ergebnis: 40 EUR

Vijf diverse oude reclame borden. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland en één maal Nederland. Bond van Naaimachinehandelaren. Vier maal tabaksfabriek Hansen-Duitsland. Afmeting: 31 - 35 cm. In goede staa...