Antiek Engels eetservies met Egyptische-stijl decoratie. Circa 1888. Bestaande uit: twee opdien schalen, twee tazza's, twee sauskommen, twee ovale schalen + 74 borden. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede s...
21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands plateel. (1) grote schenkkan, Detail from Hydra about 650 B.C. (Louvre museum). Painter D. Voussilipoulos. (2) Twee kannen, Eljeco-Holland, circa 1900, één chip. (3) Modica Gouda k...
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek Hollands plateel. 20e Eeuw. Onder andere; (1) polychrome inktpot Gouda, 1905, twee chips. (2) Vaas, Tini Gouda, floraal, circa 1910. (3) Rhodian Gouda bloempot, circa 1910, randrestaur...
Twee antieke Hollandse platelen schenkkannen met floraal decor. Gouda Plazuid. Circa 1915. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands plateel. Flora-Gouda. (1) Negroïde damesbuste. (2) Zilverreiger. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Zuid-Holland platelen pijpvaas met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Zeven delige eier-set met kippen/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.
Drie-delig blauw-wit Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.
Porseleinen bloemvaas met bronzen montuur. Handbeschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Friese polychrome Fayence wandplaquette. Koch Workum. Zeilboten in landschap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden koningshuis. (1) 1813 - 1913 P.B. Delft. (2) Makkum, Tichelaar. (3) Willem I, 1813 P.B. Delft. Afmeting: Ø 23- 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws keramieken theeservies met chinoiserie decor. Acht-delig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
Drie antieke terracotta figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rozensteker + figuur met vaasjes. Eén kleinere figuur minimale chips onderrand. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.
Porseleinen ijsvogel met vergulding. Art Deco. Duitsland. Circa 1910. Gesigneerd Rehscherzer. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
Zuid Hollandse platelen kaketoe. Ontwerp Leen Muller, 1928. Art Deco. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Lot van acht oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude porseleinen figuren. Eén van keramiek. Figuur met konijn beschadigd. Circa 1900. Vijf stuks tweede helft 20e eeuw. Onder andere twee boekensteunen, goed. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goe...
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Twee porseleinen bloempotten met pagode figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 19 x 10 cm.In goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Duitse Schierholz porseleinen tafellamp met figuren en opengewerkte lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Drie 4-pas tegeltableau's in gips gelegd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mangaan tegeltableau met bijbelse voorstelling 'Laatste avondmaal'. In eikenhouten lijst. Eén tegel gerestaureerd. Afmeting: 52 x 38 cm. In goede staat.
Vier antieke Jugendstil tegels met waterlelie decor. Circa 1900. Nr. 2042. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Tien 18e - 19e eeuwse wandtegels met terpdorpen decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws 2-pas tegeltableau. Ruiters bij dorp decor. Afmeting: H 13 x B 26 cm. In goede staat.
22 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan kleurige wandtegels met bijbelse voorstelling. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
47 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met blauw-wit bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Doos met diverse antieke Hollandse wandtegels. Onder andere; Friese sterren + divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 26 stuks Hollandse mangaan-kleurige tegels. 19e Eeuw. Dorpsgezichten in cirkel. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 45 Hollandse landschapstegels met cirkels. Kustplaatsen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 28 tegels met kinderspelen. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels met kinderspelen. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige tegels met decor van huizen op terp. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertig Hollandse mangaan-kleurige bloempot tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zestien diverse 18e - 19e eeuwse wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijfentwintig antieke Hollandse wandtegels. Floraal decor. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Hollandse wandtegels met figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Haarlijn + lichte randschade. Afmeting: Ø 25 - 26 cm.
Antieke Delftse Fayence wandschotel 'het gesigt van de Haags poort tot Delft'. Gemerkt H. Circa 1900. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Delftse Fayence schotels. Bodemvondst. Uit een beerput in Den Haag. Restauraties. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Naar een schilderij van de Haagse schilder Louis Apol. Afmeting: H 28 x B 44 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt: de Bijl. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Fayence Porceleyne Fles vazen met chinoiserie decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence tablet met wandophanging. Gemerkt LPK. Met chinoiserie decor. Afmeting: 3 x 24,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse polychrome Delftse plooischotel met ruiter-voorstelling. Gemerkt Z.S. Oude restauratie (gekramt). Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Porceleyne Fles aardewerken pendule met floraal en haven decor. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Engelse creamware theebussen. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Italiaanse polychrome grote sierschotels. Renaissance stijl. Eén schotel gemerkt. Ficolas Perugia Deruta Italy. Eén schotel ongemerkt, 18e - 19e eeuw, gerepareerd. Afmeting: Ø 31 - 36 cm....
Grote antieke Delftse polychrome Fayence knobbelvaas als lampenvoet. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Delftse Fayence jardinieres met figuren decor. Letters H.L. E. Afmeting: 15 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Chinoiserie decor. Afmeting: Ø 16 - 23 cm. In goede staat.
Grote aardewerken schaal met afbeelding van Hollands galjoen. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 10 x Ø 38 cm. In goede staat.
Grote Rosenthal porseleinen wandplaquette. Gelimiteerde oplage van 1000, nummer 123/1000. Tristan uit de opera Lohengrin. Afmeting: 42 x 36 x 4 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Fayence sier wandschotels. (1) Makkum, plooischotel. (2) Bord van Porceleyne Fles, chip. (3) Grote schotel, oud Delft, haarlijnen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 29 - 40 cm. In rede...
Grote Italiaanse Fayence spiegel met vijf putti's en florale beschildering. Neo rococo. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 70 cm. In goede staat.
Grote Duits porseleinen Rosenthal vaas. Selb Bavaria. Model Ph. Rosenthal. 70er-Jaren. Handbeschilderde figuren voorstelling. A. Karije. Met reliëf decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur. Knobbelvaas 18e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met tekst; 'Eens deelt de rechter ieder deel, eeuwig wel of eeuwig nee'. Afmeting: H 11 x Ø 33 cm. In goede staat.
Groot oud Italiaans polychoom majolica 4-pas tegeltableau. Neo Renaissance. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 39 x B 39 cm. In goede staat.
Vijf tegels. 60er-Jaren. Onder andere; 4-Pas tableau, figuren Semi Gress Italië + grote Duitse strijdwagen geglazuurde tegel, circa 1960. Afmeting: 20 - 59 cm. Minimale chips. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence schotel. Gemerkt D. Mogelijk de Dissel. Floraal decor. Zeldzaam. Gekrampt. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse Fayence schotels. Floraal. 2x 18e Eeuw. 1x 19e Eeuw, A.P.K. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kraagvaas met Satsuma figuren/goud decor. Op houten console. Afmeting: H 110 x - Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse porseleinen vaas met figuren voorstelling en verguld messing. Circa 1880. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Grote Duitse Rosenthal Selb Bavaria porseleinen vaas met floraal/goud decor. 1950 - 1970. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
24-Delig Engels Royal Albert porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Decor Jubilee Rose. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, ontbijtborden + tien kop en schotels. Minimale chip mogelijk. ...
Een Duitse K.P.M. porseleinen soezenmand met floraal/goud decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 19 cm. Minimale chips. En een handbeschilderde 19e eeuwse porseleinen schaal met bloem decor. Mogelij...
Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek tegeltableau met zes mangaan bijbelse tegels. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 - 40,5 cm. In goede staat.
Twee grote Franse Sevres-stijl amfora dekselvazen. Gemerkt Mignon Decore Limoges a la Main. Porselein met messing monturen + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Frans porseleinen theeservies met blindmerk. Goud/floraal decor. 19e Eeuw. Handbeschilderd. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kom, twaalf kop + schotels. Top van deksels af + minimale beschadig...
Drie-delige antieke Duitse neo renaissance, historisme piedestal met caché pot. Genummerd. Circa 1880. Met pelikanen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 119 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stad Meissen porseleinen boulloir met Zwiebelmuster decor + messing comfoor. Circa 1920. Afmeting: 39 x 20 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander polychrome Arnhem vaas. Decor 'Woelig'. Nr. 23 II. Met monogram. Chips onderrand. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Barsten'. Letters 27 D + B. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Wijd'. Letters A.R. G. Nr. 577. Afmeting: Ø 24,9 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem kelkvazen. Polychrome. Decor 'Spichtig'. Letters 71 D 5 B. Eén vaas bodemrand iets beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Dun'. Letters AK. B. 88. Model nr. 8. Met originele doosjes. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Motief'. Model nr.: 13. Letters 39/C R. Nr. 169. Met originele doosjes. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.