Antiek sabel met brons en been. 19e Eeuw. Met opschrift Labuhn, en prachtig verzilverd gegraveerd lemmet. Met afbeelding van schip, kanonnen, kroon, vaandels et cetera. Waarschijnlijk Engeland of Nede...
18e - 19e Eeuwse uit kokosnoot gesneden kruithoorn met floraal decor. Koloniaal. Afmeting: 10 x Ø 7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gemerkt voor-oorlogs messing met ijzer maritiem lijmschietpistool. Pat. No. 503324. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.
Antiek messing maritiem seinpistool. Gemerkt J.G. & Cie. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Antieke Belgische of Franse brandweerhelm met binnenhelm. Soldat de la grande guerre. 1914 - 1918. Afmeting: 14 x 30 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 140 - 155 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Oriëntaals vuursteen pistool met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 59 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke geweren met defecten. Eén haan mist + breuken in hout. Afmeting: L 110 - 117 cm. In matige staat.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers Essay. Afmeting: 14 x 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Franse of Belgische brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers de lignieres. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee Amerikaanse legerhelmen. Eén helm met, en één helm zonder binnenwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Twee grote messing granaat hulzen uit 1944, WO II. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws voorlader geweer. Circa 1800. Gesigneerd Collier. Schroefje voor haanbeveiliging mist. Verder in goede staat. Afmeting: L 112 cm.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.
Franse of Belgische messing brandweerhelm, zonder binnenhelm. 19e Eeuw. Sapeurs pompiers demitry mory. Afmeting: 19 x 24 x 19,5 cm. In goede staat.
Lot met vijf oude Russische petten. Militair/politie? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.