Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Oosters bronzen boeddhistisch figuur op lotusbloem. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor en blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republiek kommen met floraal en vruchten decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte waterpot met landschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.
17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Met figuren/tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met baars/floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel. Twee-delig. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Chinese achtkantige vaas met oren en blauw/groen craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met figuren/kostbaarheden en dieren decor. Met vergulde bronzen voet. Was voorheen olielamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 39 cm....
18e Eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met tuin decor. Chip deksel. Afmeting: H 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont decor. Europese figuren in landschap + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijne dekselpotten met floraal decor. Gelijmd + chips. Afmeting: H 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Satsuma vaas op grote hardhouten console. Krijger/foo-honden en goud decor. Eén stukje gelijmd. Afmeting: H 94 cm. In redelijk/goede staat.