G. Hassens Circa 1930. Haven van Zeebrugge met vissersboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.
William Douglas Almond. 1866 - 1916. Figuren in de kerk. Titel: Sheltered. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1975. 1922 - 2010. Nr. 3 van 21. Vrouwen met paard en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Op koper geschilderd schilderij. Pluimvee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Vier werken van Henk Schuring. 70-er Jaren. Enschede 1928 - 1984. Abstracte composities. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Antoon Markus. 1870 - 1955. Riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Op de rug liggende kitten. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ch. Manshande. 20e Eeuw. 17e - 18e Eeuwse schepen op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Johan van Wissen. Hollandse School. Circa 1930. Bomschuiten en vissersvolk op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
F. Stöcker, 1897. 1859 - 1938. Duitse School. Reeën in het bos. 'Meinem Freund Emil Bippert zum andenken'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45,5 x B 44 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Riviergezicht met kasteel, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In redelijk/goede staat.
Kathy. Tweede helft 20e eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Rosemary. Tweede helft 20e eeuw. Angora poes. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naar Henriëtte Ronner. Circa 1920. Liggende kat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Francine Schrikkema, 2003. 1963 - . Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 37 x B 37 cm. In goede staat.
H. Kleine. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Bitter, '48. 1916 - 1994. Jongen op stoel. Gouache op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijke restsignatuur. Circa 1900. Vrouw met koffiemolen en kat in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 22 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Meisje met pop. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x 24 cm. In goede staat.
J. Meerman. Skutsjes op meer. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.
Thijs Buit, 1967. 1934 - . Oosters stadsgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Thijs Buit, 1963. Oosters landschap. Olieverf op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
H. Poeder. 1897 - 1958. Hollands landschap met koe bij schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1976. 1904 - 1989. Nr. 407/500. Vrouwenfiguur. Enkele vochtvlekken. Lithografie op papier. Afmeting: H 78 x B 60 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, rechts bovenin. 1937. Art Deco dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven van Roemer bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
A.J. van Eck. 1907 - 1974. Spoorwegbrug Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Drie antiquarische reproducties. Religieuze voorstelling. Op papier. Eén beschadiging. Afmeting: H 62 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.
B. Rijnders. 20e Eeuw. Stilleven. Moederpoes met kittens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 67 cm. In goede staat.