Twee bronzen jachthonden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.