Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met fijne decoratie. Floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Groot drie-delig natuurstenen klokkenstel. Art Deco. Circa 1930. Uurwerk later. Gemaakt van onyx, marmer et cetera. Afmeting: 26 x 60 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse koloniale Djatihouten schrijf/handwerktafel met schrijflade en wolhouder. Met gesigneerd slot en floraal snijwerk. Afmeting: 72 x 75 x 46 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten spindes met briefpanelen. Neo gotisch. Circa 1890. Eén-deurs. Afmeting: 126 x 46 x 40 cm. + 127 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.