Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kapitale gouden ring met amethist en diamant
Ergebnis: 1.100 EUR

Bijzondere roségouden ring, 585/000, met emaille, amethist en diamant. Bolle ring met een ovaal gefacetteerde amethist, 15x12mm, voorzien van een rand pavé gezet met diamanten. Over de kop van de ring...

Lenzkirch pendule, 1890
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Winterlandschap
Startpreis 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1997. Hollands winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke naaldenkoker
Startpreis 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren geribbelde empire naaldenkoker voorzien van hartvormig schild. Afmeting: 11 cm. Gewicht circa 16 gram. Licht bedeukt. Verder in goede staat.

Lot divers zilver
Ergebnis: 70 EUR

Lot divers zilver met een marmeladelepel gemaakt met een kwartje en een rijksdaalder, 6 theelepels en een suikerlepel met een getorste steel, 6 borrellepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, ...

Houtman, Winters landschap
Startpreis 80 EUR

Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ger Meinema, Abstract landschap
Ergebnis: 50 EUR

Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, H 11,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke Franse reiswekker van messing. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Edmond Ceria, Rivier de Seine in Parijs
Startpreis 350 EUR

Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Zilveren lepels (Denemarken)
Ergebnis: 100 EUR

Cassette met zilver vergulde theelepels, 925/000, met emaille. Lepels met een verguld decor en een met emaille bewerkte steel in diverse kleuren. lengte 9,5 cm. totaal ca 48,6 gram. Lepel met groen em...

13 Messen met zilver
Ergebnis: 50 EUR

Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...

Antieke Franse wekker, 1900
Startpreis 130 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Zilveren muntdoos
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren muntendoos gemaakt uit munten, one rupee, India 1874 en 1879, met queen Victoria. Voorzien van schroefdeksel. ø30x20mm. ca 46 gram. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startpreis 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren mosterdpot
Startpreis 250 EUR

Grote zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op ronde voet met een bak uit geschulpt draadzilver en een rand voorzien van culots en parelbewerking. Porto, Portugal. 12x9,5x18cm. Met ...

Zilveren lepels in schaal
Ergebnis: 40 EUR

12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...

Parelmoerdoosje met zilveren lepels
Ergebnis: 70 EUR

Parelmoerdoosje met zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige parelmoerdoosje met mozaïek, gevuld met 11 lepels in empire stijl. MT.: Onduidelijk. Zilver ca 102 gram. 17x8x5cm. Eén stukje van de doos ont...

Plated dienblad
Ergebnis: 50 EUR

Pated dienblad ca 1960 met uitgewerkte omranding. 35-44cm cond Goed.

Twee grote kanonnen
Ergebnis: 225 EUR

Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.

Spaans Toledo sabel, L 88 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Oud Spaans sabel. Gemerkt Toledo. 20e Eeuw. Stuk sierwerk handbescherming mist/afgebroken. Afmeting: L 88 cm. In redelijke staat.

Revolver, L 17 cm.
Ergebnis: 160 EUR

19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.

Antiek percussie pistool, L 22 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse kromdolk, L 37 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Oude Oosterse kromdolk. Plated. Floraal bewerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.