Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Twee-kleurig gepatineerd. Ongesigneerd. Circa 1900. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Armand Marseille pop. Duitsland. Nr. 351/2.5 K. Met slaap-ogen + baby-lichaam. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Moderne, grote Hollandse glazen pijpvaas van Floris Meydam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, In de vorm van een soort strik, met een witgouden element versierd met 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,32 ct. Voorzien van een brochering met dubbele steker met veerconst...
Antiek Duits houten kinderspeelgoed paardenkar met echt leder en gietijzeren wielen. Circa 1920. Plus zeven Hollandse elastoline soldaten. Afmeting: 72 x 20 x 21 cm. / 4 - 5 cm. In goede staat.
Vier antieke celluloid poppen. Duitsland, Frankrijk. Circa 1930. Eén gaatje. Afmeting: 38 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam
Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat
Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse terracotta theepot. Zes-kantig met Chinees decor + foo-hond. Schiller & Gerbing. Circa 1840. Chip tuit. Afmeting: 18 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.