Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko
Ergebnis: 2.500 EUR

Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 23 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 43 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard met jockey
Ergebnis: 1.650 EUR

Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier
Startpreis 180 EUR

Collier van 3 rijen fijne bloedkoralen, ø3,2mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met graveerwerk en een ovale bloedkoraal, met bijpassende eindstukken. Breedte 20 mm. lengte...

Lot steengoed
Startpreis 100 EUR

Lot steengoed. 19e Eeuw. Onder andere: schalen, kruiken, vijzel. Afmeting: 16 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Modelboot 'de Friesland' in glasvitrine
Startpreis 250 EUR

Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Lot zilverwerk, Divers
Startpreis 100 EUR

Lot zilverwerk divers met een servetring en 2 vingerdoekringen, een breischede als broche, 2 breidoppen aan ketting, zilveren schaar met schede versierd met graveerwerk, 1 vingerhoed met figuren. Di...

Zilveren breinaaldenkoker
Startpreis 80 EUR

Antieke zilveren geribbelde breinaaldenkoker, tevens te gebruiken als breischede (pengat in dop). Voorzien van vier hartvormige wapenschilden met initialen M.S.Z. en 1825. Afmeting: 25,5 cm. Gewicht c...

Drie mondgeblazen karaffen
Startpreis 50 EUR

Drie 19e eeuwse mondgeblazen karaffen met florale etsen. Afmeting: H 21 - 34 cm. In goede staat.

2 Zilveren armband, Djokja
Ergebnis: 120 EUR

Twee zilveren Djokja klembanden, 800/000. breedte 55 mm en 40 mm. Totaal ca 62,5 gram. In goede staat

Zilveren collier en hanger met edelstenen
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren collier, 835/000, en hanger, 925/000, met edelstenen. Slangcollier met daaraan een ruitvormige hanger bezet met turkoois, tijgeroog, amethist, lapis lazuli en koraal. 46x64mm, ø collier 3 mm....

Lot divers (7x)
Ergebnis: 150 EUR

Vier oude Chinese munten + drie delen jade. Divers. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.

Lot Kanton porselein (4x)
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Gouden broche met amethist, jade en diamant
Ergebnis: 475 EUR

Fraaie florale geelgouden broche, 585/000, met amethist, jade en diamant. Broche met 3 amethisten geslepen als bloemen en 2 jadestenen als bladeren. In de amethistbloemen zit een witgouden zetting met...

Vijf glazen zwanen figuren
Ergebnis: 20 EUR

Vijf glazen zwanen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Jugendstil/Art Deco. Circa 1910 - 1930. Twee Jugendstil vazen. Eén Art Deco vaas. Afmeting: H 10 - 32 cm. In goede staat.

Gouden collier met bollen
Startpreis 450 EUR

Gouden collier met bollen, 585/000. Roodgouden slangcollier met 2 geelgouden, 2 witgouden bolletjes en in het midden een groot roodgouden bolletje. 6 mm. 45 cm. ca 9,0 gram. In goede staat

Chinese pot Ø 24 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee delen antiek koperwerk
Startpreis 80 EUR

Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee glas-in-lood raamhangers
Ergebnis: 180 EUR

Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.

Antiek wandrek met kop en schotels, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.