Grote aparte Friese staartklok met grote wijzerplaat + beschildering op de staart. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Amerikaanse compositie metalen Arts & Crafts bureauklok met lamp. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink pendule met kwartierslag Westminster + maanstand en slagwerk op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opstand. 8-Klok. Gründerzeit. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Warmink pendule met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Elektrische dubbelzijdige koperen schoolklok uit de 60-er jaren. Afmeting: 50 x Ø 36 x 16 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen pendule met antiek uurwerk. Floraal/goud. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén wijzer mist. Behoeft reiniging. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Oude Warmink regulateur met kwartierslag op acht gongstaven + seconden aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met putti + schilderspalet. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Josephientje pendules van notenhout. Circa 1900. Stille uurwerken. Niet getest. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker met automaat. Circa 1900. Molen draait, wieken niet origineel, verder in goede staat. Afmeting: 39 cm.
19e Eeuwse Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok met wekker. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met florale intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse miniatuur pendule van marmer met Amor. Circa 1900. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse bisquit porseleinen tafelklok. Engel met telescoopkijker + barometer + enchappement klok in bolvorm. Circa 1880. Afmeting: 20 x 22 x 7 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok met muilezel. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 34 x 27 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten regulateur met Kienzle uurwerk. Weens model. Circa 1870. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Grote antieke Weense notenhouten regulateur met seconden aanduiding en papieren wijzerplaat. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antieke Franse Art Deco pendule van messing. Achtdaags-stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eiken + mahoniehouten staande klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, seconden + datum aanduiding. Wijzerplaat geretoucheerd. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Antieke schilderij-klok. Gelithografeerd. Circa 1910. Voor onderdelen. Afmeting: 60 x 72 x 11 cm. In matige staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing St. Marti glaspendule met brocotgang en facet geslepen glas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met mahonie en intarsia. Dag + seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1920. Afmeting: H 209 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtlichtklok. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke messing pendule met zes zuilen, onder glazen stolp. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse keramieken chinoiserie tafelklok. J. Vieillard & Co. Met foo-dog. Beschadigingen. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.
Zeldzame antieke Franse wekker met kindje in wieg. Compositie metaal + polychromie. Circa 1900. Wekker/wijzer zit los. Functies niet getest. Afmeting: 35 x 22 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Vorderzappler bureauklok van messing. Met hoefijzer en jockey cap. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Louis Seize burgemeestersklok met achter-glas-schildering + mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Circa 1880. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse Cercle Tournant bureauklok van messing. Farcot a Paris. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met officier op wijzerplaat. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekkerklok met automaat. Notenhout. Circa 1900. Pierrot beweegt arm met messing bel. Mechanisme compleet en werkend. Behoeft aandacht. Afmeting: 42 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtlicht pendule. Compositie metaal, verguld. Met putti en albasten basement. Circa 1880. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Hollandse Art Deco wandklok. Architect ontwerp Willem Penaat. 1875 - 1957. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Franse boulle reiswekker. 20e Eeuw. Met wekker en halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Diecast wekker met automaat. Circa 1900. Vrouw-figuur heeft beweegbare arm met koperen bel. Wijzerplaat beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.