Gelimiteerde Engelse Tournant astrologische klok. Messing. Met planetarium. Devon Clocks nr. 1028/1500. Achtdaags-uurwerk. Hiervan zijn er 1.500 stuks gemaakt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm...
Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...
18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen versieringen. Planchon a Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...
Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Grote antieke Franse mahoniehouten tafelklok met 17e - 18e eeuws uurwerk. Circa 1820. Gribelin Paris. Omgebouwd naar veerslinger + ankergang. Halfuur-slag. Minimale houtschades. Eén cartouche overgesc...
Antieke Franse vuurtoren pendule van messing. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse keramieken chinoiserie tafelklok. J. Vieillard & Co. Met foo-dog. Beschadigingen. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse wortelnoten pendule met datum-aanduiding en thermometer. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtlicht pendule. Compositie metaal, verguld. Met putti en albasten basement. Circa 1880. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule stel. Samuel Marti Paris. Met bokalen, één verguld hengsel los erbij. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Met bronzen armaturen. Afmeting: 30 - 49 cm. In goede ...
Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule met amor achter tralies. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 39 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse albasten empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met wijndrinkende edelman. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Slaghamer mist, verder in goede staat. Circa 1840. Afmeting: 36 cm.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten mini-staande klok met floraal intarsia. Enchappement, achtdaags-uurwerk. A+N Paris. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Messing cloisonné tafelklok met emaille plaquettes. Mechanisch uurwerk + centrale secondenwijzer. Eind 20e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans Sevres porseleinen klokkenstel met bronzen versiering. Circa 1880. Achtdaags-stil uurwerk met enchappement. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker met automaat. Circa 1900. Molen draait, wieken niet origineel, verder in goede staat. Afmeting: 39 cm.
Antieke Franse Vorderzappler bureauklok van messing. Met hoefijzer en jockey cap. Circa 1900. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Westminster staande klok in eikenhouten kast. Met harpslinger + seconden aanduiding. Kwartierslag op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Groot drie-delig natuurstenen klokkenstel. Art Deco. Circa 1930. Uurwerk later. Gemaakt van onyx, marmer et cetera. Afmeting: 26 x 60 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Met edelman, boek en schilderspalet. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 49 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule met brons. Societe Clusienne. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zware 19e eeuws vergulde bronzen tafel cartel pendule. Samuel Marti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met engel en lyra. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok + barometer. Merk: Observer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 14 cm.In goede staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Josephine pendule. Stil uurwerk. Circa 1910. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Oude messing Warmink wandklok in comtoise-stijl. Met harpslinger en slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Louis Seize burgemeestersklok met achter-glas-schildering + mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Circa 1880. Afmeting: H 149 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen empire mini-pendule met spillegang uurwerk. Roodkapje en de wolf. Eén wijzer mist. Uurwerk niet getest. Afmeting: 22 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang. Afmeting: 46 x 27 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Afmeting: 50 x 28 x 18 cm. In goede staat.