Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren naslagwerk Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.
Twee grote mahoniehouten dennenappels op voet. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Met diverse bodemmerken. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Vijf antieke tinnen klepkannen. Divers. Bodemmerken. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jan Steen kan. Mogelijk 17e of 18e eeuw. Bodemmerk. Gaatje zijkant. Oxidatie. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie antieke eikenhouten kolenkit met messing beslag en snijwerk (hert). Circa 1900. Afmeting: 47 x 45 x 37 cm. In goede staat.
Kleine 17e eeuwse haardplaat + twee wafelijzers. Afmeting: 58 - 80 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen staande lamp door Van der Straeten Georges. 1856 - 1928. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.
Lot van 23 stuks 19e eeuwse bronzen gietmallen voor kandelaren of klok ornamenten. Divers. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese bronzen wierookbranders met draken en foo-honden. Met bodemmerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen olielamp. Handbeschilderd. Floraal/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek paerdemes met houten greep voorzien van snijwerk met paarden. 32 cm. In goede staat
Bodemvondsten met sieraden, Perzische bodemvondsten met o.a. oorhangers, kettingen, hangers en een rammelaar. Deels gemaakt uit een zilverhoudende legering. Versierd met stenen. In redelijk goede staa...
Lot bontjassen. Divers. Bestaande uit: Drie jassen, kraag/omslag + hoedendoos. Afmeting: 20 - 90 cm. In goede staat.
Vier delen divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Schwarzwalder beer met zalm. (2) Indonesische teakhouten dekseldoos met paradijsvogel. (3) Lederen paard. (4) Mahoniehouten standaard. Afmeting: 25 - 45...
Italiaanse Venetiaanse Murano glazen hanglamp. Vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x Ø 42 cm. In goede staat.
Kleine antieke Zwitserse cilinder speeldoos. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 22 cm. In zeer goede werkende staat.
Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Drie bronzen sluitgewichten. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke gebloemde opaline glazen petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: H 43 cm. en een Antieke Jugendstil opaline glazen petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Mondgeblazen blauw-glazen windlicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek brons. Divers. Onder andere; Oosterse houders, olielampen. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. Onder meer; beddenpan, haardset, kandelaren et cetera. Afmeting: 13 - 115 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil majolica hang-petroleumlampen. Circa 1910. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve ballerina's. Tuindeco. Gemaakt van gietijzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 120 - 125 cm. In goede staat.
Groot lot Russisch + Oosters lakwerk. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Russisch lakwerk ei in plated houder. Joris op de draak + heilig kruis. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse merklap in eikenhouten omlijsting. Afmeting: H 60 x B 57 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten garderobe met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 94 x 95 x 12 cm. In goede staat.
Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.
Lot stoelbekleding. Diverse maten. 22 Stuks. Onder andere; petit point etc. + band. Diverse maten. In goede staat.
Veertien spiegel displays, ten behoeve van sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Drie Oosterse figuren. Twee porseleinen danseressen. Eén metalen Chinees figuur, beide benen gesoldeerd. Afmeting: 23 - 25 cm. In matig/goede staat.
Twee Parker pennen, verguld met lijnbewerking. Voorzien van een vulpotlood en een vulpen. 13,5 cm. In goede staat.
Antieke theodoliet. Circa 1920. Ahrend 8505. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen kraantjeskan + comfoor. Barok. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf antieke tinnen lepels. Gestempeld. Afmeting: 56 x 22 x 4 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Drie tuinbeelden (1) Meisje op klompen. (2) Bartje + console. (3) Vrouw met gewaad/kleed. 20e Eeuw. Afmeting: 75 - 93 cm. In goede staat.