Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Gesigneerde Engelse tinnen half-pint beker. Door W.R. Loftus. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee delen brons. (1) Antieke apothekers vijzel. (2) Sluitgewicht (kopie). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren boekensteunen in de vorm van een olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee delen antiek snijwerk. 19e Eeuw. 1x Oosters + 1x Europees. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude diorama's met keramieken of gipsen plaquettes. Portretten. Eén gesigneerd + annotatie 1783. Afmeting: 30 x 30 x 6 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken weegschaal (wijzer mist) + keramieken broodtrommel. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Oud/antiek Droste cacao voorraadblik. Haarlem. Met voorstelling van figuren in trein. Afmeting: 40 x 30 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke kaarskandelaren. Divers. Metaal. Eén kandelaar verbogen. Afmeting: 12 - 31 cm. In redelijke staat.
Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie Art Deco dienbladen gemaakt van luciferstokjes. Circa 1930. Afmeting: 45 x 30 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Drentse, tinnen beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke huisreligie, gemaakt van was et cetera. Circa 1900. Duitsland. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Divers antiek ijzerwerk. Onder andere; weeghaak, wafelijzers, spatel. Afmeting: 30 - 70 cm. In goede staat.