Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. Pompiers. Afmeting: 17 x 27,5 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek Oriëntaals vuursteen geweer met beeninleg. 19e Eeuw. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. Diverse houtsoorten. 20e Eeuw. Afmeting: L 40 - 48 cm. In goede staat.
Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Nr. 19136. Onklaar gemaakt. W.O. II. Afmeting: L 131 cm. In goede staat.
Twee antieke korte percussie pistolen. Penvuur. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met knikloop + graveringen. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Welch London. Met damast loop, voorlader. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.
Oude/antieke hartsvanger voor de jacht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Oud Spaans sabel. Gemerkt Toledo. 20e Eeuw. Stuk sierwerk handbescherming mist/afgebroken. Afmeting: L 88 cm. In redelijke staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Colts patent. Percussie Navi Belgë. Nummer 41320. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Frankrijk/België. Afmeting: L 135 cm. In goede staat.
Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Vijf Indonesische krissen, messen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 51 cm. In goede staat.
Antieke percussie Colt revolver. Navi België. Nr. 11115. Gepolijst. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.
Zeven stuks diverse antieke defecte pistolen. Afmeting: L 11 - 26 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse randvuur pistolen. Afmeting: L 18 - 23 cm. In goede staat.
Antieke revolver. Cap System Manufactured by C. Clement (België). Met gravures op trommel + nummer 6445. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.
Twee antieke kousenband pistolen. Randvuur. Beide pistolen gemerkt. Afmeting: L 12 cm. In goede staat.
Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Antiek Spaans penvuur pistool met graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Antiek vernikkelde revolver met gravering. Rotatie van cilinder is defect. Bacon G. co. Norwich & Co. Afmeting: L 23 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Pompiers devourment de chassenay. Geen binnenhelm. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. De la Reole. Afmeting: 18 x 26 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing brandweerhelm. Pompiers de Merrey. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.
Koppel antieke percussie pistolen met achtkantige loop. Eén haan-vergrendeling defect. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Antiek koppel grote Duitse percussie pistolen. Gemerkt B.U.G. met kroon. Afmeting: L 30 cm. In goede staat.
Groot antiek vuursteen pistool met messing en gravering. Gesigneerd Wilson. Circa 1800. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops percussie pistool met gravering. Houda (jacht). Circa 1800. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Zes Duitse luchtvaart broches. WO II. Deels replica. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse gotische bewerkte smeedijzeren bankschroef + een 19e eeuwse lederen kruithoorn. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Oude Oosterse kromdolk. Plated. Floraal bewerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pistool met achtkantige loop. Afmeting: L 20 cm. In goede staat.
Oude Duitse messing camera. Gemerkt Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 297051. Voorzien van Duitse adelaar + hakenkruis en slangenleer. Functies niet getest. Afmeting: 6,7 x 13,2 x 4 cm. In goede st...
Exclusieve set antieke Engelse koppel percussie pistolen met octagonale damast loop, mahonie kolf en graveringen. Gesigneerd Fowler. Circa 1800. Afmeting: L 41 cm. In zeer goede staat.
Antiek houtgesneden Indonesisch kapmes met metalen beslag en houten schede. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 68 cm. In goede originele staat.
16e Eeuwse smeedijzeren pareerdolk met bloedgleuf + heft met fijn gevlochten ijzerdraad. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Uniek antiek Ottomaans kromzwaard, 18e-19e eeuw, voorzien van een hoornen heft met zilveren bewerking, een gesigneerd lemmet. Het zwaard heeft een bewerkte schede van leer met zilver en draagogen. Voo...
Antiek Japans Katana zwaard met floraal/figuren voorstelling. Gesigneerd. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In zeer goede staat.