Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.