Grote Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Deksels gerestaureerd. Eén chip rand pot. Afmeting: H 64 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen draken vazen met vier tekens bodemmerk. Beide vazen bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet, gemaakt van een 17e - 18e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen saucieres met floraal/krekel/goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.