Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eduard Wuger, Bloemstilleven
Startpreis 900 EUR

Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.

Kees Molem? Boerderij met boerin
Ergebnis: 100 EUR

Kees Molem? Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt
Ergebnis: 275 EUR

Cornelis Kloos, 1952. 1895 - 1976. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op board. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Muller, Stilleven met chrysanten
Ergebnis: 110 EUR

Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G. Dupuis, Landschap met wandelaars
Ergebnis: 90 EUR

G. Dupuis. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Cornelisz, Romantisch wintergezicht
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Twee werken van Otto Coenders, Bosven + Ophaalbrug
Startpreis 200 EUR

Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.

Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Startpreis 30 EUR

Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met uien
Ergebnis: 90 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met uien. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

E. v.d. Ven, Bloem stilleven
Startpreis 170 EUR

E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers
Ergebnis: 160 EUR

Antoon Markus, 1906. 1870 - 1955. Landschap met dorp en vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven rozen
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

J. Pieters, Schipbreuk op volle zee
Ergebnis: 90 EUR

J. Pieters. 20e Eeuw. Schipbreuk op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 85 cm. In goede staat.

A. Karpezo, Zeilboten
Startpreis 100 EUR

A. Karpezo. 21e Eeuw. Zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven
Ergebnis: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Pendant W. Lammers, Kippen in stal
Ergebnis: 100 EUR

Pendant van W. Lammers. 1857 - 1913. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands havengezicht
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.

F. v.d. Burg, Stadsgezicht Rotterdam
Startpreis 350 EUR

F. van de Burg. Tweede helft 20e eeuw. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.

M. Lambert Cluysenaar, Stilleven met pop bij spiegel
Startpreis 150 EUR

M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.

A. v.d. Putten, Middeleeuws interieur
Startpreis 100 EUR

A. v.d. Putten. Middeleeuws interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne
Startpreis 80 EUR

Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.

Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed
Ergebnis: 275 EUR

Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goed staat.

Anton Heyboer, Twee vrouwen in badmode
Ergebnis: 180 EUR

Anton Heyboer. Twee vrouwen in badmode. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Willem Molin, Landschap met liggende koeien
Startpreis 150 EUR

Willem Molin. 1895 - 1959. Landschap met liggende koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

K. Eich, Berglandschap
Ergebnis: 190 EUR

K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal
Ergebnis: 170 EUR

Paul Otto Heim. 1878 - . Duitse School. Musicerend gezelschap in balzaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.

German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers
Startpreis 800 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Waterpartij met waterlelie's
Startpreis 120 EUR

P.P. Schiedges. 1812 - 1876. Waterpartij met waterlelie's en meeuwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouw in interieur
Startpreis 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.

Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel
Ergebnis: 450 EUR

Antiek religieus schilderij (of schoorsteenstuk?) met annotatie 1618. Met voorstelling van biddende Jezus met engel. Afmeting: H 100 x B 59 cm. In goede originele staat.

Restsignatuur, Hollands kerkinterieur
Ergebnis: 120 EUR

Rest signatuur. Circa 1900. Hollands kerkinterieur met figuren. Bedoekt. Zichtbare scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.

J.H. van Oeveren, Twee platbodems
Ergebnis: 45 EUR

J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twentse boerderij
Startpreis 200 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ?, Taveerne met figuren
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Taveerne met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.

A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht
Ergebnis: 170 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond
Ergebnis: 750 EUR

G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Antiek Engels reclamebord
Startpreis 400 EUR

Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd, Indiase School
Startpreis 650 EUR

Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.

Cees Roorda, Jong konijn
Startpreis 1.000 EUR

Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Corneille, Fantasie voorstelling
Ergebnis: 650 EUR

Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.

Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen
Ergebnis: 150 EUR

Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

J. van Jole, Eenden op de waterkant
Startpreis 450 EUR

J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.

Alexander Danilov, Russisch meisje met schaakstuk
Startpreis 350 EUR

Alexander Danilov. 1963 - . Russisch meisje met schaakstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen
Ergebnis: 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startpreis 350 EUR

Tom Wesselman. Nr. 4/199. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.

J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap
Ergebnis: 250 EUR

J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

M. Liebrecht, Riviergezicht bij avond
Startpreis 100 EUR

M. Liebrecht. 20e Eeuw. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 65 cm. In goede staat.

Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern
Startpreis 200 EUR

Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.

N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht
Startpreis 100 EUR

N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Ergebnis: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

Twee handingekleurde gravures
Ergebnis: 40 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret jong meisje
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret jong meisje. Ovaal. Ongerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x 43 cm. In redelijke staat.

Russisch ikoon
Ergebnis: 120 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen
Ergebnis: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf
Ergebnis: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en karaf. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Paul van der Ven, Heidegezicht met bloesem
Startpreis 150 EUR

Groot werk van Paul van der Ven. 1892 - 1972. Heidegezicht met bloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 135 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Startpreis 320 EUR

Keith Haring. Nr. 22/200. Groot werk. Dansende figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 115 cm. In goede staat.

E. Koster, Landschap bij avond
Startpreis 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...

Ongesigneerd, Halfnaakte Oosterse vrouw
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

G. van Jeveren, Hollands riviergezicht
Startpreis 40 EUR

G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.

Henk Dekker, Winters landschap
Ergebnis: 400 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters landschap. Belgisch Limburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startpreis 50 EUR

Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.

Leo Kurpershoek, Plasgezicht met zeilboot
Startpreis 150 EUR

Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.

Janos Pentelei Molnar, Stilleven met glaswerk
Ergebnis: 750 EUR

Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.

Paul Schouten, Paarden bij drinkbak
Ergebnis: 750 EUR

Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Stilleven narcissen
Startpreis 300 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Schepen bij havenmonding
Startpreis 350 EUR

Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Margit van Valta, kopie naar Murillo
Startpreis 200 EUR

Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.

Werner Liechti, Figuren bij marktkraam
Ergebnis: 160 EUR

Werner Liechti. 1917 - 2007. Zwitserse School. Figuren bij marktkraam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Ergebnis: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Seydel, Abstract
Ergebnis: 225 EUR

Seydel. Mogelijk Jochen Seidel. 60-er Jaren. Abstracte compositie. Olieverf op papier/paneel. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.

Andy Warhol, 10x Campbell's Soup
Ergebnis: 800 EUR

Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.

Zeldzame houtsnede, Wesphalia Germania
Ergebnis: 100 EUR

Zeldzame antieke Duitse handingekleurde houtsnede. Vermoedelijk Hartmann Schedel? 1493. Westvalia Germanie Provincia. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 25 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Bosven bij avond
Startpreis 200 EUR

J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.

A.B. Dirckx, Achtertuin met bloemenpracht
Startpreis 500 EUR

Antonius Bernardus Dirckx. 1878 - 1927. Achtertuin met bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 57 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

Jacobus Doeser, Gemberpot met bloemen
Startpreis 200 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Stilleven
Startpreis 300 EUR

J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Heren portret
Ergebnis: 500 EUR

Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.

M. Oehler, Duits winters dorpsgezicht
Ergebnis: 150 EUR

Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met koeien
Ergebnis: 300 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Lucebert, Geesten 1963
Ergebnis: 300 EUR

Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch landschap bij avond
Ergebnis: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

Monogram B.v.H., Studie landschap
Startpreis 150 EUR

Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.

Gerbrands, Vissersjongens
Startpreis 250 EUR

R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.

M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam
Startpreis 3.000 EUR

Marie Henri Mackenzie. 1878 - 1961. Het Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Wijnberg, Meisjes portret
Ergebnis: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerderij met boerin en kippen
Ergebnis: 600 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats
Startpreis 550 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht
Ergebnis: 700 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startpreis 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

D. Mühlhaus, Larens interieur met moeder en kind
Ergebnis: 200 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

J. Mankes, Zelfportret
Ergebnis: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Ergebnis: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Russisch ikoon
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.