Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...
Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.
Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read Lon...
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Berber armband van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Breedte 31 mm. 19,5cm. ca 117 gram. Met schroefsluiting. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Geelgouden broche/hanger, 585/000, met camee en parels. Fraaie ovale gesneden camee, geplaatst in een geelgouden rand rijkelijk versierd met floraal decor bezet met kleine zaadpareltjes. 32x43mm. ca 6...
Prachtig collier en armband met grijze cultivé parels. Collier voorzien van 4 lange rijen met grijze cultivé parels, ø 5,5/6mm, bevestigd aan een langwerpige zilveren sluiting, 835/000, met bloembewer...
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Brede zilveren klemarmband, 800/000, met diverse opgesoldeerde elementen. breedte 31 mm. ca 64 gram. Voorzien van restauratie.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.