Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Lot met tien messen met zilver plated heft. Lot met 5 tafelmessen en 5 dessertmessen voorzien van een filetrand. MT.: Zilfa Pleet voorschoten. 21-26cm. 3 Dessertmessen wat gedeukt, verder in goede sta...
Geslepen kristallen mosterdpot op gecontourneerde 835/000 zilveren voet. Montuur met handgreep en deksel met achtkantige knop. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: W: 1856. Afmeting: 14 x 10,5 cm. met een bij...
Zes-delig plated bewerkt thee/koffie servies + tablet. 20e Eeuw. Engels. Rococo-stijl. Afmeting: 12 - 55 cm. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels, 833/000, Een roomlepel, Art Deco met een ronde bak en een strakke steel met gezaagd decor, 12 cm. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven, 1919-1943. En een roomlepel met een gecontour...
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Groot lot met zilver plated, met verschillende theelepels en taartvorken, o.a. met apostelen, diverse modellen messen, o.a. fruitmesjes model puntfilet. En diver kindercouvert. Enkele delen zijn alpac...
Vier zilveren suikerscheppen, 833/000, één lepel met een parelrand, 3 met biedermeier bewerking. o.a. Van Kempen, Voorschoten. ca 39 gram. In goede staat
Zilveren heupgordel, BWG, met 20 ajourgezaagde schakels voorzien van pauwen en floraal decor. De grote uitgewerkte gesp is tevens voorzien van een afbeelding van een pauw. ca 212 gram. breedte 4-6,5cm...
Zilveren staaframmelaar, 925/000, voorzien van een bol met hamerslag, bloemdecor en 6 belletjes. De rammelaar is voorzien van een fluit en onderaan de staaf zit een oog. 16 cm, ca 50 gram. In goede st...
Lot met 5 zilveren miniaturen, een miniatuur met 2 vechtende geiten, 5x3x1,7cm, een heer met hoed, 2x2x4cm, een figuur die wijn maakt, 5,2x3,2x3cm, 835/000, en een ruiter ter paard met blaasinstrument...
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Lodereinflacon en zakmes met zilver, 835/000. Kristallen flacon op zilveren voet met zilveren element en rand, met getrembleerde bewerking. Voorzien van een zilveren kraag en dop, bolmodel, iets uit m...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziek makende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat
Lot met zilveren lepels met 3 suikerlepels, 15 theelepels, 835/000, en 5 borrellepeltjes, 800/000. 8,5-12cm. Totaal ca 225 gram. In goede staat
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Cassette met zilveren lepels, 833/000. Cassette met 12 theelepels, een suikerschep en een theeduim, met apostelen. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. Totaal ca 165 gram. 10-12cm. In goede staat
Drie-delig 835/000 zilveren mokka servies. Bestaande uit: Mokkakan, roomkan en suikerkom met oorgrepen. Model Buton. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno: R 1952 en W 1956. Ca. 444 gr. 15 x 8 x 1...
Zilveren roomstel, 835/000, met melkkan, suikerbak en dienblad, rechthoekig gecontourneerd, model Versaille. Importeurskeur: D.Aubert, Den Haag. Totaal ca 433 gram. 19x13x8cm. In goede staat
Zilveren strooibus, 835/000, geplaatst op een vierkante voet met een ronde rand voorzien van cannelures. De strooibus is versierd met acanthusbladeren en lambrequins. 7x7x19cm. ca 182 gram. De bus is ...
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.