Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Witgouden ring met parel
Ergebnis: 80 EUR

Witgouden ring, 585/000, met parel. Witgouden solitairring met een parel, ø 6mm. en een zigzag bewerking in een deel van de band. ø 54. ca 1,6 gram. In goede staat.

Art Deco schrijfbureau, 1935
Ergebnis: 250 EUR

Groot palissanderhouten schrijfbureau. Art Deco. Circa 1935. Met twee uitschuifbare schrijfbladen en twee deuren met daarachter lades + lade centraal. Afmeting: 180 x 95 x 80 cm. In goede staat.

Hollandse chiffoniere, 1820
Ergebnis: 275 EUR

Hollands mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Empire. Circa 1820. Gerestaureerd. Sloten zijn vervangen door knoppen. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet, 1820
Startpreis 300 EUR

Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor
Ergebnis: 180 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, op rechthoekige voet geplaatst op een houten basement. Voorzien van een koperen binnenbak. MT.: WWH. Stassar, Maastricht. jl.: U: 1854....

Gouden armband robijn en diamant
Startpreis 1.600 EUR

Fraaie geelgouden armband, 750/000, in de stijl van Hermes, met robijn en diamant. Slavenband met scharnier en aan de bovenzijde voorzien van een druppelvormig element bezet met een ovale cabouchon ro...

Paar zilveren broekstukken
Startpreis 150 EUR

Paar zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen, met een getorste rand. Voorzien van haak en ogen voor bevestiging. Schoonhoven. Voorzien van diverse gerestaureerde plekjes. ø8cm. tot...

Damesbureau, 1840
Ergebnis: 350 EUR

Klein 19e eeuws Hollands mahoniehouten damesbureau in chiffoniere vorm. Met inlegwerk in binnenleven + opklapbare etagiere. Circa 1840. Afmeting: 127 x 42 x 75 cm. In goede staat.

Monogram J.M., Stilleven
Startpreis 50 EUR

Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Keteg, Balinese voorstelling
Startpreis 40 EUR

Keteg. Indonesische School. Balinese voorstelling met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

Fles met zilverwerk
Startpreis 100 EUR

Porseleinen odeurflacon met zilveren dop, 835/000. Flacon buikmodel, Delfts porselein, voorzien van een zilveren kraag en dop met bolle bewerking. MT.: Jac. Gelderblom & zoon, Schoonhoven na 1966. ø4x...

Lodereinfles met gouden dop
Startpreis 130 EUR

Kristallen lodereinflesje met geelgouden kraag en dop. 585/000. Cilindervormig verlopend flesje met verticaal slijpwerk, voorzien van een gladde kraag en dop met parelrand. Minimaal deukje in de kraag...

Perzische kruithoorn
Startpreis 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm.
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Welch London. Met damast loop, voorlader. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.

Twee grote kanonnen
Ergebnis: 225 EUR

Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

5x Indonesische krissen/messen
Ergebnis: 90 EUR

Vijf Indonesische krissen, messen. 20e Eeuw. Afmeting: L 27 - 51 cm. In goede staat.

Antiek penvuur pistool, L. 22 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Spaans penvuur pistool met graveringen. Circa 1800. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antieke Franse brandweerhelm
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Franse gepolijste messing brandweerhelm. Sapeurs Pompiers. De la Reole. Afmeting: 18 x 26 x 21 cm. In goede staat.

Zilveren dekselschaal
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren dekselschaal, 833/000, met een rond gecontourneerde vorm, geplaatst op 4 bewerkte gekrulde poten, voorzien van 2 greepjes gemaakt uit acanthusbladeren. Het deksel is voorzien van een geschulp...

Drie parfumflacons met zilver
Startpreis 150 EUR

Drie odeurflacons, kristal met zilver, 833/000, een rechthoekige flacon met blokjes slijpsel, voorzien van een grote zilveren kraag en dop versierd met stervormig trembleerwerk. Voorzien van binnensto...

Zilveren brandewijnkom
Startpreis 220 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, ovaal model om ovale voet versierd met krullen, acanthusbladeren en medaillons. De horizontaal geplaatste grepen zijn voorzien van een figuur. 26x11x8cm. Gemaakt naar ...

Zilveren servies, 4 delig
Startpreis 900 EUR

Zilveren servies, BWG, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, rond gecontourneerd model met ribben. Voorzien van houten grepen en knoppen. Totaal ca 1355 gram. 19x11x17cm, 21x12x15c...

Lita van Engelenhoven, Stilleven
Startpreis 80 EUR

Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.

Kapitaal collier met citrien & diamant
Startpreis 1.500 EUR

Kapitaal collier van citrienen met een gouden sluiting, 585/000, voorzien van citrien en diamanten. Collier van 4 rijen gefacetteerde citrien kralen, ø 8 mm bevestigd aan een massief geelgouden einds...

Staande klok, H 255 cm.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.

Zilveren schaal (Duitsland)
Startpreis 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rijkelijk versierd. Ovaal gecontourneerd model met gezaagd decor, 4 cartouchen waarvan 2 met putti en rozenguirlandes. De bodem is voorzien van een voorstelling met figuren.2...

Zilveren soeplepel
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren 835/000 soeplepel met ovale gecontourneerde bak, en steel met filetrand. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: P: 1874. Afmeting: 26 cm. Gewicht: circa 186 gr. In goede staat.

Chinese cloisonné klok
Ergebnis: 90 EUR

Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren handspiegel
Startpreis 40 EUR

Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...

2 Zilveren doosjes
Ergebnis: 90 EUR

Twee zilveren doosjes, 800/000, ovaal model met scharnierend deksel. Klein model versierd met gegraveerde lijnbewerking en een bloembewerking op het deksel, 4x3x2,5cm, en een doosje met gestanste bewe...

Theebus met zilver
Ergebnis: 80 EUR

Kristallen geslepen theebus met zilveren kraag en dop, 833/000. Bol geslepen flacon met zilveren rand voorzien van graveerwerk en een dop met graveerwerk en een punt. ø8x18,5cm. In goede staat

Edmond Ceria, Rivier de Seine in Parijs
Startpreis 350 EUR

Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Chiel Vluggen, Figuur bij stoelen
Startpreis 120 EUR

Chiel Vluggen, 1996. 1948 - . Figuur bij stoelen. Gouache op papier. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

Antiek 12-pas tegeltableau
Ergebnis: 225 EUR

Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Laatste avondmaal. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.

Twee stel antieke vorken (4 st.)
Startpreis 80 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren drie-tandige vorken. Als nieuw. Met gegraveerde gecontourneerde stelen, inscriptie aan achterzijde. Mr. A. Kuylenburg-Schoonhoven. jl.: b = anno 1861. Afmeting: L 13 cm. ...

Antieke Schwarzwalder koekoeksklok
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Porseleinen Delfts-blauwe klok, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Hollandse Delfts porseleinen klok. De Helpoort te Maastricht. Circa 1920. Duits Mercedes uurwerk. Veer zit vast. Eén minimale chip. Afmeting: 28 x 16 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Meissen theepot Ø 10 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen theepot. Deksel niet origineel. Chips. Afmeting: 11 x 18 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

Zilveren theedoos
Startpreis 480 EUR

Fraaie zilveren theedoos, 934/000, Empire, rechthoekig bol model, geplaatst op een rechthoekige voet met filetrand. En voorzien van een scharnierend deksel met zwarte knop. MT.: J.A. de Haas, Amsterda...

Ongesigneerd, Spelende poezen
Startpreis 350 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.

Zilveren druivenschaar
Ergebnis: 60 EUR

Druivenschaar met zilveren grepen, 833/000, met druivenranken en druiven. 5x16cm. In goede staat

4 Zilveren knopen
Ergebnis: 45 EUR

Lot met vier zilveren klederdrachtknopen, 800/000. Lot met 2 setjes knopen. ø 16-18mm. ca 9,4 gram. Wat afgesleten.

P.J. Voormeij, Liggend vrouwelijk naakt
Startpreis 100 EUR

P.J. Voormeij. 1940 - . Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 72 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startpreis 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Zilveren kaviaarschaaltje
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren kaviaarschaaltje, 925/000, in de vorm van een schelp, geplaatst op 3 krulpoten, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. London, jl.:c:1977. 14x12x4cm. ca 105 gram. In zeer goede staat

Zilveren dekseldoos
Ergebnis: 1.000 EUR

Bijzondere dekseldoos, BWG, 12 lot, 750/000. Rechthoekig gecontourneerde doos geplaatst op 4 klauwpoten, voorzien van een versiering rondom heb sleutelgat. Het scharnierende deksel is voorzien van een...