Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie antieke Heilige figuren
Ergebnis: 45 EUR

Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Antieke zandstenen vijzel met gemaal
Ergebnis: 45 EUR

Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk
Ergebnis: 40 EUR

Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; blakers, strijkijzer + houder, dekseldoos et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Engelse penning 1797
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Engelse bronzen penning. Britannia 1797. Georgius III. Originele patina. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Twee miniatuur schilderijen, Dames portret
Ergebnis: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 19e + 20e Eeuw. Dames bustes. Beide compleet geschilderd. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.

6x Oude dekseldozen
Ergebnis: 40 EUR

Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Doos met antiek diversen
Ergebnis: 35 EUR

Lot diversen. Oud en antiek. Bestaande uit: porselein, tin, keramiek et cetera. Onder andere; China, Japan. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Bureau + tafellamp
Ergebnis: 35 EUR

Glas-in-lood lamp + bureaulamp met messing voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 66 cm. In goede staat.

Drie Italiaanse lampenvoeten
Ergebnis: 30 EUR

Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.

Dekselschaal + sieradenkist
Ergebnis: 25 EUR

Chinese, met leder beklede sieradenkist, roodlak met goud decor. En een persglazen dekselschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 19 cm. / 17 x Ø 14 cm. In goede staat.