Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.
Brons-kleurige vroeg 19e eeuwse empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 106 x 59 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met geslepen glas en afneembaar blad. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: 75 x 70 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize tafel met lade en zwart marmeren blad. Oude wormbeval. Afmeting: 71 x 92 x 67 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe staande kapstok. Circa 1870. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 186 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl. Mooi binnenwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 90 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met sledepoten en snijwerk. Afmeting: 59 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse spiegel welke belijmd is met marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 135 x B 92 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: H 150 x B 110 cm. In goede staat.
Antieke Engelse halve maantafel van eikenhout. Met floraal decor op blad + gebobbelde poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 69 x 34 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten verstelbare bureau/armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 94 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.
Ovaal theekastje van mahoniehout met facet geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 78 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.
Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-deurs hoekkast met lade. Twee-delig. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 57 x 98 x 195 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.
Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 78 x 125 x 101 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel. Afmeting: H 90 x B 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse eikenhout gestoken Gelderse dekenkist met zadeldeksel + geëboniseerd hout. Afmeting: 70 x 52 x 130 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist met snapslot. Gerestaureerd. Afmeting: 72 x 59 x 120 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme buffetkast met Jugendstil glas, snijwerk, volle zuilen, stieren- en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 224 x 130 x 55 cm. In goede staat.
Facet geslepen halspiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 132 x B 62 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Grote oude kamferkist met figuren in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 101 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse kist van eikenhout, met sledepoten en slot. Barok kist. Afmeting: 81 x 145 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Franse commode van beukenhout, met spiegelopstand. Circa 1900. Afmeting: 100 x 57 x 186 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Hollandse eikenhouten houtgepinde keukenstoelen. Afmeting: 90 x 42 x 39 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met Queen Anne poten en geschulpt blad. Circa 1920. Afmeting: 60 x 68 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse hangspinde van vurenhout, met origineel smeedijzeren beslag + slot. Afmeting: 63 x 47 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel. Circa 1880. Gestoffeerd + koper genageld. Afmeting: 111 x 69 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse salontafel van eikenhout + notenhout. Henry Deux. Circa 1880. Afmeting: 56 x 112 x 102 cm. In goede staat.
Eikenhouten halspiegel in rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III penantkast in notenhout. circa 1860. Afmeting: 100 x 44 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel, Louis Philippe. circa 1870. Handgrepen later. Afmeting: 78 x 50 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ranken snijwerk+ sledepoten. Anno 1750. Afmeting: 68 x 129 x 60 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe bijzettafel. Met ovaal geschulpt blad. Circa 1870. Duitsland. Afmeting: 76 x 83 x 60 cm. In goede staat.
Hollands 19e eeuws orgelgebogen eiken commode met twee deuren, dus zonder lades. Met klauwpoten. Afmeting: 80 x 104 x 58 cm. In goede staat.
Dubbelgebogen wortelnoten commode met twee lades. Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten flap aan de wand tafel. Boeren stijl. Afmeting: 76 x 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ronde mahoniehouten eettafel met drie-spant poot. Biedermeier. Afmeting: H 73 x Ø 82 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten bijzettafel, Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: H 88 x Ø 48 cm. In goede staat.
Zeldzame Engelse Windsor bureau/armleunstoel van eikenhout. Draaibaar, met wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 84 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten hangoor-tafel met lade. Gecontourneerd blad. Afmeting: 76 x 113 x 170 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Thonet stijl kapstok. Bugholz. Circa 1920. klein model zeldzaam Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse mahoniehouten biedermeier secretaire met berkenfineer binnenleven. Circa 1860. Zijkanten krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm.
Antieke rood-gelakte Chinese hocker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.
Eén-deurs (brood)spinde met lade. Gemaakt van antieke houtdelen. Afmeting: 102 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten biedermeier kist met ster-intarsia en origineel slot. Circa 1820. Afmeting: 152 x 65 x 63 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten empire eettafel met twee lades + vier stoelen. Circa 1800. Afmeting: 75 x 124 cm. / 89 x 45 x 39 cm. In goede staat.
Chinese plantentafel met marmeren blad en olifant koppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten keukentafel. Circa 1910. Afmeting: 76 x 99 x 125 cm. In goede staat.
Jaren 30 vitrine-keukenkast met schappen. Wit gelakt. Afmeting: 160 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten etagere meubel met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 67 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode met zes lades. Circa 1880. Barok-stijl. Afmeting: 82 x 130 x 53 cm. In goede staat.
Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.
Antiek noord-Duits biedermeier secretaire met opzet. Mahoniehout. Met halve zuilen, band-intarsia en mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 195 x 46 x 104 cm. In goede staat.
Oude Chinese of Japanse lakwerk secretaire met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 90 x 50 cm. In goede staat.