Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 41 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot met opschrift PR: Aronis. Floraal/pauw decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence kastvazen met chinoiserie capucine decor. Oudere restauratie. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse 19e eeuwse Delftse Fayence tabakspot. St. Vincent. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Sevres-stijl porseleinen fruitschaal met bronzen montuur. Afmeting: 37 x 46 x 27 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen bokaalvazen met messing monturen en figuren/goud en landschap decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen wandapplique met fijn geschilderd romantisch decor van putti, bloemen en rocailles. Oudere restauratie, rocaille + been + bloemen beschadigd. Afmeting: 47 x 28 x ...
Duits porseleinen Meissen inktstel met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres dekselpot (theebus). Met goud/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands Fayence 4-pas tegeltableau. Paard voor stal. Oudere restauratie. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 7-pas tegeltableau. De boekbinder. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Veertien antieke Fayence tegels. Divers. 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van drieëndertig mangaankleurige Fayence bloempot tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
32 Hollandse Fayence tegels met terpdorpen in dubbele cirkel decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
43 Hollandse Fayence tegels. 19e Eeuw. Divers. Mangaan kleurig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van drieëndertig antieke polychrome Fayence granaatappel tegels. Naar 17e eeuws voorbeeld, echter rond 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In redelijk/goede...
Lot van 43 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met decor van heilige. Mangaan-kleurig. Eind 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Lot van 32 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met landschap decor en dubbele ring. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
40 Diverse Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
22 Antieke Hollandse Fayence tegels met decor van Friese waterlandschappen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Lot van 52 stuks antieke blauw-witte tegels. Circa 1900. Afmeting ca.: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goed staat.
Lot van 28 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 74 stuks neo renaissance tegels met floraal decor, in 4-pas. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 35 stuks Hollandse Fayence tegels met decor van terpdorpen et cetera, in dubbele cirkel. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.
Lot van 60 stuks Hollandse tegels. Witjes. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 58 stuks Jugendstil wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. Minimale beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met bloem decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.
47 Stuks antieke Hollandse witte wandtegels (zgn. witjes). Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse tegel met wapen Alckmaar (Alkmaar). Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van dertien antieke randtegels met floraal decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 6,5 cm. In goede staat.
Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Duitse Plaue Schierholz porseleinen fruitschaal met rozen/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13,5 x 34 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...
Twee 19e eeuwse vergulde historisme terracotta wandborden met reliëf. Duitsland. Circa 1880. 1x Vergebliche muhe, W.S. + S. 9408. 1x Schwer ist die Kunst, W.S. + S. 9407. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede...
Twee antieke majolica oorvazen met floraal decor. Jugendstil. Circa 1910. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Frans porseleinen empire theeservies met diverse beschilderingen en goud decor. Circa 1820. Bestaande uit: Twee theekannen, melkkan (chip voet), suikerpot, grote kom, twaalf schotels +...
Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse theebussen van porselein. Eén haarlijn + één deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse kaarskandelaren van porselein. Gemerkt met kruis + H. Circa 1900. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.