Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figurengroep. Koets met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip aan oor van paard. Afmeting: 23 x 10 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse polychrome Fayence schotel. Ruiter te paard decor. Haarlijn, gekramd. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Opa + oma + kinderen. Napels gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's. Delftshaven + paradijsvogels. Afmeting: 45 x 30 cm / 40 x 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette met afbeelding van verliefd paar in park. Gesigneerd Gille. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
Twee 17e - 18e Eeuwse Italiaans renaissance Fayence putti figuren met wit glazuur. Restauratie + één arm los erbij. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke fruitmanden van keramiek. Geglazuurd. Eén met onderschaal. 19e Eeuw. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Drie herstelde 17e majolica schotels. Kern is origineel, omranding is hersteld. Italië of Spanje. Afmeting: Ø 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Hollandse Fayence tegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Dieren/figuren/floraal decor. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 4-pas Fayence tegeltableau. Koe met dorp decor. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Gemerkt lampetkan. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse 17e eeuwse 4-pas tegeltableau's. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands 9-pas tegeltableau. 19e Eeuw. Mangaan. Scheepvaart Gouden Eeuw. Vier tegels gelijmd. Afmeting: 40 x 40 cm. In redelijke staat.
Drie delen Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Grote antieke sauciere + twee borden met floraal/goud decor. Afmeting: 24 - 26 cm.