Diese Webseite verwendet Cookies

53. Juliveiling 2022

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zes antieke Hollandse tegels 6194
Zes antieke Hollandse tegels
Startpreis 100 EUR
Twee 17e - 18e eeuws figuren 6197
Twee 17e - 18e eeuws figuren
Startpreis 100 EUR
Duitse Meissen theekan 6226
Duitse Meissen theekan
Startpreis 100 EUR
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm. 6173
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm.
Startpreis 120 EUR
Twee porseleinen koetsen 6241
Twee porseleinen koetsen
Startpreis 120 EUR
Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm. 6258
Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Startpreis 120 EUR
Lot tegels (14x) 6064
Lot tegels (14x)
Startpreis 140 EUR
Drie-delig Delfts kaststel 6238
Drie-delig Delfts kaststel
Startpreis 140 EUR
Majolica bloempot op zuil 6003
Majolica bloempot op zuil
Startpreis 150 EUR
Drie antieke Franse borden, 1900 6014
Drie antieke Franse borden, 1900
Startpreis 150 EUR
4x Meissen kop + schotel 6016
4x Meissen kop + schotel
Startpreis 150 EUR
Set van drie antieke majolica vazen, 1900 6017
Set van drie antieke majolica vazen, 1900
Startpreis 150 EUR
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm. 6020
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.
Startpreis 150 EUR
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm. 6043
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Startpreis 150 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 6045
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startpreis 150 EUR
18e - 19e Eeuws tegeltableau 6073
18e - 19e Eeuws tegeltableau
Startpreis 150 EUR
Twee vergulde wandborden, 1880 6090
Twee vergulde wandborden, 1880
Startpreis 150 EUR
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm. 6203
Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Startpreis 150 EUR
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's 6210
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's
Startpreis 150 EUR
Grote 18e eeuwse Franse schotel Ø 31,5 cm. 6215
Grote 18e eeuwse Franse schotel Ø 31,5 cm.
Startpreis 150 EUR
Drie antieke Meissen borden 6228
Drie antieke Meissen borden
Startpreis 150 EUR
Twee grote borden Ø 36 cm. 6175
Twee grote borden Ø 36 cm.
Startpreis 160 EUR
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm. 6033
Drie 18e eeuwse Delftse vazen, H 14 - 24 cm.
Startpreis 180 EUR
Porseleinen schaal in Sevres-stijl 6259
Porseleinen schaal in Sevres-stijl
Startpreis 180 EUR