Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen China. Mao Tse Tung. Quotations from chairman + vier spelden Mao Tse Tung. Afmeting: 2,5 - 13 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Chinese schilderijen op rijstpapier. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Antiek Japans Satsuma porseleinen theeservies. Eierschaal porselein met figuren/goud decor. Eén kopje haarlijn, tevens minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Zeven delen divers antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Kutani en Familie Rose. Eén schotel chips. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Afmeting: H 12,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 - Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing trekpot met kikker decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Theekan, floraal/vogel decor, randschade. 1x Antieke Yixing trekpot met bodemmerk, patina, haarscheur. 1x Diepe visschotel. Afmeting: 11 - 23 cm. In redelijk/goede sta...
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 1x Theebus met floraal decor. 1x Gemberpot met blauw glazuur. En twee 19e eeuwse kannen met floraal/kostbaarheden decor, chips. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede st...
Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Drie schotels goed, twee kopjes chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Bord, floraal/vlinder decor, goed. 3x Familie Rose schaal, floraal, één chip. Afmeting: Ø 9 - 17 cm. In redelijk/goede st...
Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose figuur met goud/karaktertekens decor. Dansende monnik. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese tempelleeuw van brons. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/kostbaarheden decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chips. Afmeting: H 7 x Ø 13,7 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Floraal + vlinder. Afmeting: 4,5 x 9 x Ø 6 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Antieke Chinese/Kantonese emaille beschilderde deksel/pillendoos met geisha's in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor en goudrand. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Imari schaal met zilver, 833/000. Rond schaal met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van een afbeelding met figuren. Aan de schaal zit een zilveren opengewerkte beugel versierd met floraal ...
17e - 18e Eeuws chinees porseleinen Kang Xi bord met zilveren hengsel. Beschadigd/gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In matige staat.
Drie fijn gedecoreerde Japanse Satsuma vazen met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met floraal/pauw/tekst decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal decor. Sung Dynasty? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kommen. Drie met feniks/draken decor. Vier met vogel op bloesemtak decor. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 12 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese prenten op zijde. Republiek. Spelende zotjes. Afmeting: H 18 x B 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vaas met ringen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met draken. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 15 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans cloisonné. 19e Eeuw. Bestaande uit vaas met floraal decor. En een bloempot met floraal decor. Afmeting: 21 - 24 cm. In goede staat.
Vijf antieke porseleinen kastkommen met Imari decor. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: H 8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.