Drie delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee vazen + één schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 37 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, twee dekseldozen, trekpot, stapeldoos. Diverse decors, onder meer Foo-hond, figuren en floraal. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese tempelfiguren. Gepolychromeerd + restvergulding. Eén figuur beschadigd. Afmeting: 30 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen capucijner kopjes met floraal/landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Floraal. Beschadigingen. Afmeting: H 8 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit vier schotels, kopje (floraal). Eén schotel gelijmd. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 - 14 cm. / 6,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijger decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese figuren. Geglazuurd aardewerk. Chinese mannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 14 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/landschap decor. Divers. Enkele haarlijnen en/of chips + goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. 1. Theekan, handvat gelijmd. 2. Vier verdeel schalen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese bewerkte inktstenen met goud decor. In originele houders. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Schenkkan (chip deksel), vaas met landschap decor (goed), drie schotels (haarlijn, chips, één gelijmd), vier kopjes (twee goed, twee beschadigd). ...
Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met voor + verso vliegend paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met twee figuren in landschap decor. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met eenden in vijverpartij decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bodemmerk. Beide koppen chips. Eén schotel goed, andere randschade. Afmeting: 4 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met origineel deksel. Chine de commande. Geisha bij Europese stad decor. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen, floraal/vogel decor, goed. Twee schotels, figuren/vogel decor, goed. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese vaas met figuren in landschap decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose theebus met figuren/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 15 cm. In redelijke staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein. Floraal decor. Bestaande uit; drie cups, één chip. En een trekpot, deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen vazen. Divers celadon. Blauw, oker en rood. Afmeting: H 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap/perzik/goud decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. Eén wierookbrander. Eén pijpvaas, bodemmerk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon knobbelvazen met rood glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antieke Japanse theekan van porselein. Met decor van gouden en blauwe kraanvogels in wolken. Met bodemmerk. Circa 1890. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met figuren in tuin/2x koekoek decor. Afmeting: Ø 21,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese hardhouten gesneden penselen vazen met rondom figuren/boeddha decor. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met draken/Chinese godheid/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Grote octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met baars/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 30,4 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenwasser kom met tuin/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Zeven delen 18e eeuws Queng Lung Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom met floraal decor, chips + haarlijnen. En zes borden met landschap decor, lichte chips rand en één haarlijn. Afmeting: Ø 16,5...
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén goed, twee gerestaureerd. Afmeting: H 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vier grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger/bloemen decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop. Floraal/landschap decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel/goud decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Twee-delige Chinees porseleinen lamp met floraal/draken decor. Afmeting: H 27,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Imari porseleinen lampenvoet met reliëf van floraal/vlinder/vogel en goud decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn decor. Cherry pickers (zeldzaam). Haarlijn + chips. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,7 cm. In redelijke staat.
Bronzen oosterse boeddha zittende op lotusbloem. Met stenen van bloedkoraal + turkoois. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen boeddha figuur met vergulding, bloedkoraal en jade?. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Divers. 18e - 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin/vogel decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In redelijke staat.
Chinese gebedsketting met turkooiskralen, ø 14,5mm., met kleine rode en blauwe kralen lengte 170 cm. In goede staat
18e Eeuws Chinees Imari theepot met zilver bewerking, geplaatst op een zilveren comfoor, rond model met gecontourneerde rand met graveerwerk, geplaatst op een hardstenen basement. MT.: J.M. van Kempen...
Chinese schenkkan van aardewerk, met glazuur, polychromie. Tang-stijl. Chip bovenrand. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Floraal/figuren/goud/insecten decor. Vier vazen goed, één vaas beschadigd, twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 30 cm. In redelij...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Twee schotels minimale chips. Eén schotel goed. Eén kopje chip. Twee kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met draken. Voorheen lampenvoet geweest. Gaatje voor draad/snoer. Afmeting: H 38 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met goudvissen en goud decor + verguld bronzen montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met paarden in landschap decor. Emaille decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met perzikboom/goud decor. Afmeting: 12,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Negen stuks antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari et cetera. Enkele chips en/of haarlijn + goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen schotels. (1) Familie Rose schotel met spelende figuren/paard in tuin decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. In goede staat. (2) 18e Eeuwse Familie Rose schotel, emaille flor...
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén met pioenroos/paradijsvogel decor. Eén met floraal/kostbaarheden/tekst decor. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Kleine fijn gedecoreerde antieke Japanse Satsuma trekpot met figuren/draak en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden + bodemmerk. Floraal decor. Eén bord gelijmd, rest chips en/of haarlijn. Afmeting: Ø 24,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner Familie Rose kop en schotels. Floraal. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon schalen met craquelé glazuur. Afmeting: H 3,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met landschap/floraal/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rode draken decor. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 43 - 61 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese porseleinen vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.