Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren/konijnen in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Antieke 15e eeuwse Chinese Huau celadon dekselpot met herten/draak/kip decor. Mooie patina + ouderdomssporen. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinese glazen vaas met bodemmerk. Octagonaal. Peking glas? Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese lampenvoet met messing montuur. Figuren/goud/floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Perkament/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met landschap decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10,7 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon gemberpotten met reliëf draken decor. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/Kang Xi merktekens. Twee kopjes goed. Twee schotels randschade. Eén kopje schade. Eén schotel chips. Afmeting: 7,5 - 11,5 cm. Ø. In redelij...
Chinees porseleinen hoge cup met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 7,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met voor + verso vliegend paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met figuren in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 5 x 9 x Ø 5 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees Zitan-houten gesneden wandreliëf. Boom met bloesem. Afmeting: 28 x 18,5 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk voor + verso decoratie. Afmeting: H 4 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 10,5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Lot met zes delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, republiek, landschap decor, bodemmerk, circa 1920, goed. Schotel met bodemmerk, floraal decor, goed. Blauwe pot, floraal, beschadig...
Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot op drie poten met rood glazuur. Afmeting: H 15,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met kostbaarheden decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese emaille beschilderde deksel/pillendoos met geisha's in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 2,5 x Ø 6 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotel met figuren in tuin decor. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur, en groen glazuur binnenin. Met gouden floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bronzen bovenrand. Krijger bij kasteel decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met oker glazuur en florale structuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met groen/grijs craquelé glazuur. Gaatje in bodem, verder in goede staat. Afmeting: H 18,5 cm.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kamerpot. Floraal/goed decor. Restauratie. Afmeting: H 12 x Ø 18,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met oren/goudrand en tekst op bodem in goud. Afmeting: 10,5 x 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenk-klepkan, echter klep mist. Floraal decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met groen glazuur. 1. Wierookbrander. 2. Schaal. Afmeting: Ø 21 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal/goud decor. Minimale chips. Afmeting: 2,2 x 14,3 x 14,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Floraal. Beschadigingen. Afmeting: H 8 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...
Chinees porseleinen maanvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Bovenrand schades + ornament schade. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met zeldzaam vogel/floraal/goud decor. Knopje op deksel mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Bloem op deksel gerestaureerd. Tuit uiteinde voorzien van 19e eeuws montuur. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 11,5 cm. Verder...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Twee schotels minimale chips. Eén schotel goed. Eén kopje chip. Twee kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken/karaktertekens. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon schalen met craquelé glazuur. Afmeting: H 3,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met draak/feniks in tuin decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/floraal decor en olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees Familie Rose porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit vier schotels, kopje (floraal). Eén schotel gelijmd. Eén kopje beschadigd. Afmeting: 6 - 14 cm. / 6,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Zeven antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Floraal/figuren/goud/insecten decor. Vier vazen goed, één vaas beschadigd, twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 30 cm. In redelij...
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen borden in Kang Xi-stijl. Met vier tekens bodemmerk. Floraal/figuren decor. Twee keer floraal, chips + haarlijn. Drie keer figuren, waarvan twee met chips, één...
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/vlinder/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren en twee draken. Pelgrim vaas. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dikke wandtegels met landschap/figuur decor. Eén tegel chips. Afmeting: 19,7 x 19,5 x 1,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet met vergulde messing monturen. Met tuin en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met jagers te paard/hert decor. Met bodemmerk. Gaatje bodem middenin, dicht gerestaureerd. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met tuin decor. Beschadigingen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel met foo-hond/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 39,5 cm. In redelijke staat.
Vijf Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal decor. Twee gemerkt. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gesneden Quan Yin figurengroep met draak + lotusbloemen. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Chinese schenkkan van aardewerk, met glazuur, polychromie. Tang-stijl. Chip bovenrand. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 45,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 28 cm. In redelijke staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: vijf schotels + drie kopjes. Met tuin/kraanvogel en kippen decor. Enkele minimale chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Beide haarlijn. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vaas/rolschilderij decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Haarlijn + chips. Afmeting: H 13 x Ø 31,6 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung kom met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: H 11 x Ø 29,2 cm. In redelijke staat.
Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met draken/foo-honden/floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Drie chocolade kop + schotels. Met geisha/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Drie schotels goed. Eén kop minimale haarlijn. Eén kop scherf gelijmd. Eén kop twee haa...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/haan decor. Deksel gelijmd. Haarscheur vaas. Afmeting: H 80 x Ø 43 cm. In redelijke staat.
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Drie kopjes minimale chip. Eén kopje goed. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. Afmetin...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goed decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tempelleeuwen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Octagonaal. Floraal/goud decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 21,3 - 21,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Tuin/zotjes decor. Vier schotels goed. Eén kopje haarlijn. Drie goed. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.