Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man bij slapende vrouw in interieur. Licht erotisch. Oudere restauratie + bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In redelijke staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Heinrich Gogarten. Münchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat
Serie van zes gelimiteerde Savador Dali ingelijste tegels. Nr. 245/387. Afkomstig uit privé collectie. Afmeting (tegels): 21 x 21 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Stadsgracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Niek van der Plas. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Adrian van Porten. 19e Eeuw. Hollandse haven met figuren. Met goudkleurige ornamentlijst. Afmeting: H 32 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Italiaans neo renaissance triptychon ikoon naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Gelithografeerd. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.
Fritz Diekmann '68. 1929 - 2017. Recklinghausen. Figuratieve surrealistische voorstelling. Süsse Träume. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
F. Diekmann, 1971. Toegeschreven aan Fritz Diekmann. 1929 - 2017. Recklinghausen. Duitse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 57 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, peer, aalbessen en granaatappel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1988. 1954 - 2002. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005.Gezicht op IJ met in de verte het oostelijke havengebied van Amsterdam Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Pieter Hofman. Circa 1900. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 40 cm. In goede staat.
Evert Pieters. 1856 - 1932. Gemberpot met rozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
17e Eeuwse kopie naar Adriaan Brouwer. Verso Adriaan Brouwer 1639. Biddende figuren bij corpus Christi, Inature Morte. Olieverf op linnen. Origineel bij graef de Vence. Bedoekt. Minimale retouches. Af...
J.J. Hovener. 1936 - . Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Henri van Daalhoff. 1867 - 1953. Stilleven met glas, kleed en fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.
N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J.F. Herring. 19e Eeuw. Schuur met paarden, hond en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Portret van jonge Amerikaan. Olieverf op linnen. Met bladgouden lijst (beschadigd). Afmeting: H 75 x B 62 cm. In goede staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Over the bamboo vence. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Delftshaven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Jongen aan het bellen blazen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 46 cm. In goede staat.
Groot werk van John Bevort. 1917 - 1996. Landschap met berkenbomen en fazanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Strandgezicht met ballonverkoper en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse sepia met schepen. Studie tekeningen (Gouden Eeuw), ook verso. Monogram A.E. of E.A. Sepia op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Edzard Willem Koning. 1869 - 1954. Meisje bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met glas, tin et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H. Sperling. Verso. Engelse Setter. Von Rake aus Dream No. 89. Olieverf op paneel. Vier gaatjes houtworm. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In redelijk/goede staat.
Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij en boerin aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Schaeffer. 1923 - 2018. Rotterdam. Hollands landschap met boerderij, boot en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie op krantenpapier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
4x Naar Andy Warhol. Brigitte Bardot. Screenprints op papier. Afmeting: H 92 x B 90 cm. In goede staat.
Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.
Kars Persoon. 1954 - . Figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Joris Geurts. '87. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 42 x B 46 cm. In goede staat.
Ger Langeweg. 1891 - 1970. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
L.J. Klein. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.
M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.
Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henri Cassiers. 1858 - 1944. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.
J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x 29 cm. In goede stat.
J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. 20e Eeuw. Stilleven met fruit in aardewerken schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Hollandse School. Paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.
Grote antieke ikoon met heilige voorstelling in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 39,5 x B 41 cm. In goede staat.
Grote antieke ikoon met heilige voorstellingen in bladgoud. Handgeschilderd. Afmeting: H 44,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende elegante dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 39 x B 22 cm. In goede staat.
Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Han Houbolt? België? Circa 1930 - 1950. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Hollandse School. Taveerne met pijprokende man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Klaas van Leeuwen. 1867 - 1935. Nieuwe kunstbeweging. Landschap poldergezicht met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Fu Ming Ye. Chinese School. 20e Eeuw. Havengezicht met schepen. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Figuren met paard in stal. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
J. de Jong? 19e Eeuw. Watersnood met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - 2016. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. John Bevort. Berkenbomen aan de waterkant. Eén gaatje bovenin. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met kruik en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.