Grote antieke Franse bronzen figurengroep op marmeren basement. Door Hippolyte Moreau. 1832 - 1927. Titel; Un secret medaille au salon. Mooie patina. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Grote Zuid Europese origineel vergulde houten religieuze renaissance buste. Met relikwiehouder + inhoud? Afmeting: H 58 cm. In goede originele staat.
Grote groene gesatineerde glazen sculptuur. Dikke, naakte liggende dame, op kristalglazen basement. In de stijl van Botero. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 12 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen beeld. Gallier te paard. Door A. Richard. Toegeschreven aan Alfred Pierre Richard. 1844 - 1884. Afmeting: 42 x 40 x 15 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e eeuwse Madonna met kindje Jezus, staande op een vis. Met mooie originele polychromie. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vergulde houtgesneden Madonna. Frankrijjk. Circa 1800. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Groot oud natuurstenen (waarschijnlijk marmer) figuur. Naar Henry Moore. Moeder met kind op schouder. Afmeting: 61 x 36 x 32 cm. In goede staat.
Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Groot eikenhouten heilig figuur met rank. 19e Eeuw. Rank beschadigd. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd beeld. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten Heilig figuur met boek. Frankrijk? Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn. Titel: Mignon. Maker: Muhletaler. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.
Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.
Twee bronzen vogel figuren. 20e Eeuw. 1x Vogelnest, geheel van brons gemaakt. 1x Zangvogel op zwart marmeren basement. Afmeting: 21 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse boudoir spiegel van brons. Met putti met mandoline. Circa 1880. Met marmeren basement. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Compositie A. Rodin figuur. Edition Museums Galerie Nr. 216/499. Met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Eén chip. Afmeting: 28 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Franklin Mint. Bronzen Afrikaanse olifant. Tweede helft 20e eeuw. (1991). Afmeting: 26 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Jongen draagt waterkruik. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot Amerikaans bronzen Western figuur. Paardentemmer op marmeren basement. 20e Eeuw. Bronco Buster. Gesigneerd copyright Frederic Remington. Mooie kwaliteit. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Pr. Zach. Circa 1900. Groot antiek bronzen Western figuur op zwart marmeren basement. Indiaan op steigerend paard. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met peuk op de lip. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Man in 17e eeuwse kledij. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Franse bronzen figuren. Bustes op console. Nar + koning, met kindergezichten. Circa 1880. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.