Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

53. Juliveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

19e Eeuwse Japanse Satsuma schotel Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse gedetailleerd beschilderde Japanse Satsuma/ kutani schotel met haan/kip/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Gouden broche met granaat
Startpreis 325 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000, met granaat. Rond gecontourneerde broche bezet met granaten met diverse slijpvormen. ø 34 mm. ca 11,3 gram. Voorzien van een scharnierend hangeroog. In goede staat

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.

Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startpreis 60 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd lijnendecor. Voorzien van een steel met dubbele filetrand. MT.: A.Kruijt, Schoonhoven, jl.: C:1837. ca 24 gram. 16 cm...

Lepelrek
Startpreis 40 EUR

19e Eeuws Hollands lepelrek met tinnen lepels. Eikenhout. Afmeting: 42 x 20 x 4 cm. In goede staat.

Art Deco plafonniere
Startpreis 275 EUR

Gebrandschilderd Art Deco-stijl koperen plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 56 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startpreis 200 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een gezaagde decor met voluten en een parelrand, voorzien van 4 poten in bladvorm en met grepen in de vorm van zwanenkoppen. 26x10,5x11cm. ca 176 gram. In go...

Zilveren tafelstuk
Ergebnis: 225 EUR

Zilveren tafelstuk, >800/000, etagiere met 2 schalen voorzien van inkepingen geplaatst op een vierkante voet met poten, grote scheur in. Het geheel is floraal bewerkt en voorzien van een greep. ø21x37...

13x Antiek tegels
Ergebnis: 100 EUR

Dertien antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6x Oude dekseldozen
Ergebnis: 40 EUR

Zes diverse oude dekseldozen. Hout, been, leder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Barnsteen hanger met zilver
Ergebnis: 150 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met barnsteen/copal voorzien van een zilveren element met bladdecor. 36x59mm, inclusief oog. ca 14,3 gram. In goede staat

5x China (divers)
Startpreis 250 EUR

Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Zilveren roomkom
Ergebnis: 190 EUR

Zilveren roomkom, 934/000. rond model met een geschulpt decor versierd met floraal decor, geplaatst op een geschulpte voet. Met 2 horizontaal geplaatste grepen voorzien van puttihoofd. Gemaakt voor de...

Lot Hollandse tegels (11x)
Startpreis 100 EUR

Elf stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels met terphuizen decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Startpreis 80 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met een armband en 7 ringen met o.a. turkoois en lapis lazulli. Totaal ca 88 gram. ø 63-69. 19 cm. In redelijk goede staat

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie bijbels met zilverwerk
Ergebnis: 100 EUR

Drie bijbels, waarvan één met goud op snee, voorzien van zilveren sloten, 833/000. In redelijk goede staat

Vier antieke Engelse Staffordshire honden
Ergebnis: 90 EUR

Vier grote antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Afmeting: H 24 - 26 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte lampenvoet, H 45 cm.
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zilveren pennenarmband
Startpreis 35 EUR

Zilveren armband, 800/000, met pennen, deels voorzien van bewerking. Met bakslot en veiligheid. breedte 13 mm. lengte 19,5 cm. ca 25,7 gram. In goede staat

3 Delen zilver met ribdecor
Startpreis 70 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, een breipenhouder en een vierkant pillendoosje met ribdecor, laatste 2 voorzien van een schilddecor. Allen voorzien van een fijn ribdecor. MT.: onduid...

Lot Engels serviesgoed, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Lot antiek Engels serviesgoed. Circa 1900. Onder andere; Coalport. Royal Worcester en ongemerkt. Kop + schotels, 2 sets + borden + schalen. Afmeting: 5,5 - 31 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In go...

Chinese kom Ø 14 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.