Antiek Frans bronzen wandreliëf door Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1892. Moeder met kinderen na verhaal Mozes. Afmeting: 5 x Ø 32 cm. In goede staat.
Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met een gourmetschakel en voorzien van een veeroog. Breedte 1,6 mm. 46 cm. ca 4,1 gram. In goede staat
Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat
Twee zilveren broches. Een wiebervormig model met ribbewerking en in het midden voorzien van een vierkant element met floraal decor, filigrain en blauwe steen. 27x40 mm. Een ronde broche met geschulpt...
Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Drie oude meetinstrumenten. 20e Eeuw. Twee keer barograaf en één Precision Aneroid barometer MK2 Type M 2236. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Raymond Weil horloge model Gloria, 18 krt gold plated, rond model met een creme kleurige wijzerplaat met bewerking en voorzien van romeinse cijfers, met datumaanduiding. Voorzien van een goldplated ba...
Grote moderne sculptuur op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Massief bronzen figuur. Dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen hangkroonluchters. Barok-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x Ø 55 cm. In goede staat.
Grote antieke gipsen, brons gepatineerde vrouwenbuste. Circa 1900. Achterkant sokkel hoek beschadigd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet met een getorste bewerking. En voorzien van een rond licht. ø8x11cm. Voorzien van een gevulde voet. Brutogewicht 376 gram. Eén kandelaar heeft en ...
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Fijne bandring met in het midden een ovaal gecontourneerde zetkast bezet met een gefacetteerde amethist. Breedte ring 12 mm. ø54. ca 1,1 gram. In redelijk goede...
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...
Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...
Grote antieke dolk in Romaanse stijl. Gemerkt met A + kruis en annotatie 1471. Smeedijzer. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.