Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Drie delen China/Japan. 1. Trekpot van natuursteen. 2. Cloisonné trekpot met floraal decor. 3. Chinees potje met floraal decor. Afmeting: 6,5 - 13 cm.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een tempel. Grote hanger in de vorm van een tempel versierd met filigrain en met 2 rode stenen en 2 blauwe stenen, beschadigd. Grootte 20x37mm, in...
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.