1x Oude tinnen koffiekan van Daalderop en zoon. 1x Briefweegschaal 20e eeuw. 23x23x13cm. en 26x20x10cm.
2 Oude camera's. 1x Oude filmcamera van Canon autozoom 814 in originele koffer. 1x fotocamera Shanghai 203 in originele koffer Cond.: G
Beschadigde silverplated chocolade schenkkan ca. 1900. Mooi uitgewerkt, Cond.: M
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Ongesigneerd beeld 20e eeuw. Brons patina (lood), edelman met hoed 28x12x11cm. Cond.: G
Compositie beeld van een officier 20 eeuw. Brons gepatineerd in goede staat 27x13x7cm. Cond.: G
4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G
Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.
Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G
3 Ingelijste tropische vlinders 20e eeuw. Bijzonder ingelijst met bol glas 18x17,5x1,5cm. Cond.: G
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U
Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G