Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Alberto Sicco Hempenius, landschap
Startpreis 375 EUR

Gesigneerd Alberto Sicco Hempenius, olieverf op paneel, landschap met boer en vee 30x62cm. Cond.: G

Hendrikus Cornelis Kranenburg, vissersdorp
Startpreis 425 EUR

Hendrikus Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, vissersdorp 50x70cm. Cond.: G

Tinnen rookstel 1910
Startpreis 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Zilveren miniatuur
Ergebnis: 50 EUR

Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U

3 Ingelijste vlinders
Startpreis 35 EUR

3 Ingelijste tropische vlinders 20e eeuw. Bijzonder ingelijst met bol glas 18x17,5x1,5cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars
Ergebnis: 1.000 EUR

Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U

6 Eikenhouten stoelen
Ergebnis: 50 EUR

6 Eikenhouten stoelen

Duitse atlas
Ergebnis: 13 EUR

Antieke Duitse atlas 1906 genaamd "Algemeiner handatlas Jubilaumsausgabe", Herausgegeben von A. Scobel Bielefeld und Leipzig 1906 45x30x7cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, paard
Ergebnis: 35 EUR

Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G

Bronzen aap
Startpreis 350 EUR

Bronzen aap 20e eeuw 27x24x23cm. Cond.: G

2-Rij armband
Startpreis 130 EUR

Armband 2- rijig met parel en bloedkoraal, 4 kleine bolletjes GG 585/000 en sluiting GG 585/000 bezet met een bloedkoraal.L 18 cm.

Grote oliekruik
Startpreis 40 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Armband
Ergebnis: 20 EUR

Armband uit Nieuw Papua gemaakt van tanden (wild zwijn) en figuur van hout 16x14x12,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, atleet
Startpreis 260 EUR

Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.

Messing hanglamp
Startpreis 50 EUR

Massief messing hanglamp 60-er jaren 55xø66cm. Cond.: G

Onyx marmeren zuil
Startpreis 40 EUR

Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Ergebnis: 40 EUR

Antieke petroleumlamp van wit opaline glas 50xø24cm. Cond.: G

Tafelonderstel
Ergebnis: 80 EUR

Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Startpreis 175 EUR

Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G

Zilveren rammelaar met beenheft
Ergebnis: 90 EUR

Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U

Hollands buffetkastje
Ergebnis: 130 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

5 Horloges
Kein Mindestpreis

5 Herenpolshorloges. 1x Adora, gedragen ca. 6 maand oud met doos. 2x Moretime nieuw ongedragen, 1x Soho gedragen, ca. 6 maand oud, 1x Champion nieuw ongedragen

15 Zilveren sieraden
Startpreis 425 EUR

Kavel diverse zilveren sieraden