Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, bosgezicht 30x21cm. Cond.: G
Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G
Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
Zilveren ketting 925, met een bergkristal waarop zilver montuur met adelaar en een ametist
Mooie antieke schuifketting GG, 15.5 gr., L.70 cm.(voor 1900, ongest.)
Bijzonder mooie ring RG 750/000 bezet met briljanten 0.06ct.TW/VSI en ronde en druppelvormige gefac.ametisten 12.7 ct. in zeer goede kleur. Ø55, 12.3 ge.
Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Doos diversen 20e eeuw met glaswerk, porselein, kristal en verzilverde delen Cond.: R
Johan Rockx ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 30x40cm. Cond.: G
Gesigneerd Alberto Sicco Hempenius, olieverf op paneel, landschap met boer en vee 30x62cm. Cond.: G
Hendrikus Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - ), olieverf op linnen, vissersdorp 50x70cm. Cond.: G
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G