Mooie oavel strakke zilveren fotolijst 925/000 15x20cm. Cond.: U
Leuke zilveren fotolijst met bewerkte rand 800/000 9,5x13,5cm. Cond.: U
Antiek Engels zilveren medaille van de vrijmetselarij. Met 6 puntige ster, zeer zeldzaam (normaal 5 puntige ster). 835/000 19gr. 13x4cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren tasbeugel met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 102gr. 14cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpenwroeter 835/000 9gr. 10,5cm. Cond.: U
Prachtige zilveren fruitschaal Birmingham 1944 835/000 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U
Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooie gegraveerd 20e eeuw 800/000 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.
Vetszakhorloge Waltham 14kr. goud ca. 1900 met stolp. Palveer defect
Vestzakhorloge, verzilverd, savonette, loopt goed. Afbeelding van een stoomlocomotief, juwelierskwaliteit 80-er jaren
3 Horloges. 1x Vestzakhorloge, ca. 1980 chroom, penanker loopt niet. 1x Vestzakhorloge Everswiss ca. 1970-1975 nikkel, penanker loopt. 1x Tafelklokje met bolle glazen, nieuwe replica, defect.
Vestzakhorloge, savonette ca. 1975 Double met ketting. Op het deksel afbeelden een jachttafereel (hert met hond). Loopt (juwelierskwaliteit)
Kweekparel collier met 2 sluitingen verwerkt in de parel, WG 750/000,15 barok witte kweekparels l.25-35 mm., L48 cm.