Hummel figuur "tenor" Hum 135,ontwerper Arthur Môller 1940,nr.1957-64, l.besch. H 12cm.
Hummel figuur ,dorpsjongen Hum 51/3/0 ontwerper Arthur Möller 1936,merk 1957-64. H. 10 cm.
Porseleinen moccaservies in Franse stijl eind 20e eeuw, gemaakt door Bavaria Duitsland. Voorstellingen van een edelvrouw en edelman in het park. Set bestaat uit een dienblad, 2 kopjes, 4 schoteltjes, ...
Hummel figuur voorstellend zittend meisje op een hekwerk,Hum 112/3/0,ontwerper Reinhold Unger 1938,nr.1964-72, l.besch/gerest. H.10cm.
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...
19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.
Oude zwarte Russische legertank-muts net ingebouwde speakers en microfoon met 4 polige stekker Cond.: G
5 Diverse granaathulzen uit WO I. Drie kleinere hulzen (1x Augustus 1917, 1x Dez. 1916, 1x September 1917) 21,5xø9,5cm. 1x Grote koperen huls Dez. 1917 38,5xø9cm. 1x Grote hulz 1913 39xø12,2cm.
2 Engelse oorlogshelmen WO II. 1x Engelse witte tropenhelm met binnenwerk (waarschijnlijk genie). Aan de binnenzijde de naam van de soldaat 18x33,5x30cm. 1x Engelse soldatenhelm zinder binnenwerk 11x3...
2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G
Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G
Groot kristallen vrijmetselaarsglas 19e eeuws. Compleet geslepen en geëtst met troffels, zwaarden, sterren en zonnetje. Met vrijmetselaarsteken 16xø11cm. Cond.: G
6 Jaarborden (ø25cm.), getiteld: "Erntedank", van kunstenaar Christian Luckel, vervaardigd door Seltman Weiden, Cond.: G
Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot
J. de Coninck 1e helft 20e eeuw (vermoedelijk België), olieverf op linnen, aardewerken vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd portret van een edelman 18e-19e eeuws, olieverf op linnen 48x58cm. Cond.: G
L. Prick van Wely 1944, olieverf op linnen, stilleven 50x60cm. Cond.: G
Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.
Bronzen sculptuur voorstellend Diana staand bij een hert, zeer fijn gedecoreerd. geheel staand op zwart marmeren sokkel 21e eeuw. 29x20x15cm. Cond.: U
Duits genummerd 76C8 (Heubach?), toddlerlijf. Geschilderde ogen en gesloten mond ø.:34cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G