Zuidzee parel collier met 2 sluitingen WG 750/000 verwerkt in een parel,38 zeer fijne Zuidzee parels 10.5-15.5 mm., L44 cm.
Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G
2 Duelleerpistolen met notenhouten greep ca. 1850. Tirieux Besson, Frans gemerkt B.C. 48cm.
Grote mysterieuze klok van composiet , gesigneerd Auguste Moreau (Parijs 1834 - 1917 Frankrijk), groot compositie beeld met mooie patina, "Enfant Victorieux" 85x33x37cm. Cond.: G
Zuidzee Tahiti parel collier sluiting WG 750/000 verwerkt in een parel, 42 zeer fijne Tahiti parels en goudkleurige Zuidzee parels, 10.5-11.5 mm. L.45 cm.
Steekcreolen GG750/000, voorkant,en achterkant binnen, bezet met 172 briljanten 3.44ct.,W/SI,Ø55mm.,11.6gr.
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U
Carel Jacobus Behr (Den Haag 1812 - 1895 Den Haag) (Diverse musea), olieverf op linnen, portret van een heer 1853 (statieportret) 82x104cm. Cond.: U
Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
18e Eeuws heilig beeld met originele polychromie. Groot formaat goud-decor 112x51x30cm. Cond.: G
Briljant klip oorstekers WG 750/000 bezet met 102 briljanten 1.27 ct.W/VSI en 73 Baquette diamanten 0.92ct. TW/VSI ,L 22mm., 10.8gr.
Creolen GG 750/000 aan de voorkant,en achterkant aan de binnenkant bezet met 216 briljanten 2.02ct.TW/VSI, Ø28mm.,9.2 gr.(voorm.verk.prijs 11110.-euro).
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.
Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Briljant hanger WG 750/000, 103 briljanten 2.72 ct.W/S1, en een zeer fijne Zuidzee parel Ø18 mm.!!! 11.1 gr.
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Evert Moll (1878 Den Haag - 1955), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met driemaster "De Viking" 60x80cm. Cond.: U
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie