Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ketting ivoor
Kein Mindestpreis

Ketting ivoor (op ellastiek gezet)

Koraal,messing verz.collier
Kein Mindestpreis

Koraal messing verzilverd collier,

Gesigneerd D. Ket
Kein Mindestpreis

Albertus Verhoesen
Kein Mindestpreis

Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881 Utrecht), olieverf op paneel, haan met kippen en kuikens 21,6x27cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Kein Mindestpreis

2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.

Paul Burgers, olieverf op doek
Ergebnis: 15 EUR

Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 33x23cm. Cond.: G

Monogram Y.D.F., flanerende dames
Kein Mindestpreis

Monogram Y.D.F. 20e eeuw, olieverf op paneel, flanerende dames 16x22cm. Cond.: U

B. Kusecki '85, rabbijn
Kein Mindestpreis

B. Kusecki '85, olieverf op paneel, rabbijn 16x24cm. Cond.: U

W. Bosman, landschap met boerderij
Kein Mindestpreis

W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.

2 Prenten en een schilderijtje
Ergebnis: 10 EUR

2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U

Schilderij, watermolen
Kein Mindestpreis

Gesigneerd D. Ras, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm. Cond.: G

H.P. van Eck
Ergebnis: 160 EUR

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

Stilleven 50-er jaren
Kein Mindestpreis

Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U

Slager Jr.
Ergebnis: 80 EUR

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

Hanton1928
Kein Mindestpreis

M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U

Gesigneerd G. Metsu
Ergebnis: 80 EUR

Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G

J. van Santen, 3 portretten
Ergebnis: 35 EUR

3 Portretten van vrouwen van J. van Santen, olieverf op paneel 38x43cm. 45x35,5cm. en 45,5x48,5cm. Cond.: G

Pendant, Hollandse school
Ergebnis: 15 EUR

Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R

Aqaurel, boerenhoeve
Kein Mindestpreis

Gert Meier 1935 Duitsland, aquarel op papier, boerderij met boerin en kippen 35x50cm. Cond.: G

2 Oude prenten
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude prenten, infanterie periode Hollandaise. E. lyon - Claesssen Editent Bruxelles 28x22cm. Cond.: G

C. Spies
Kein Mindestpreis

Cora Spies, olieverf op papier, abstracte compositie 50x65cm. Cond.: G

C. Spies
Kein Mindestpreis

Cora Spies 1989, acryl op papier, vele gezichten 51x31cm. Cond.:U