Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Serie porseleinen borden
Kein Mindestpreis

6 Jaarborden (ø25cm.), getiteld: "Erntedank", van kunstenaar Christian Luckel, vervaardigd door Seltman Weiden, Cond.: G

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Ergebnis: 65 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Ergebnis: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

Porseleinen Droste servies
Ergebnis: 240 EUR

15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G

5 imari borden
Kein Mindestpreis

Vijf imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R

22-Delig servies
Ergebnis: 30 EUR

22-Delig servies 30-er jaren Petrus Regout Maastricht, blauw/groen pastelkleur Cond.: G

5 Delen divers
Ergebnis: 2 EUR

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G

Lampenvoet
Ergebnis: 120 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Platelen kaststel
Ergebnis: 15 EUR

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

Kristallen vaas
Kein Mindestpreis

Grote antieke kristallen vaas ca. 1900, rijkelijk bewerkt met gouddecor 28,5xø17cm. Cond.: U

Kristallen bestekleggers
Ergebnis: 30 EUR

Doos met 12 kristallen bestek-afleggesr 30er jaren in goede staat 30x10cm. Cond.: G

Aardewerken bord
Ergebnis: 22 EUR

Aardewerken schaal van Clarice Cliff, ontwerp Biyar Newport pottery England 37x29x6cm. Cond.: U

5 Aardewerken borden
Ergebnis: 20 EUR

5 Arrdewerken borden. 1x Blauw Petrus Regout bord Ruth en Boaz Cond.: G. 2x Petrus Regout borden "Timor" Cond.: G. 1x Goud Imari stijl bord met vogels en bloemen Cond.: G. 1x Petrus Regout bord "Sana"...

8 Oude tegels
Kein Mindestpreis

8 Oude tegels 20e eeuw. 7 makkumse tegels en 1 Delft. Handbeschilderd Holland 10,7cm. en 12,5cm. Cond.: G

6 Porseleinen dieren
Kein Mindestpreis

Zes porseleinen dierfiguren 20e eeuw. 2 Eenden (bisquit), vogel (bisquit), hert, paard en een hond geglazuurd. Tussen de 3,5cm. en 8cm. hoog. Cond.: G

2x Copenhagen, vissen
Ergebnis: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

28 Delen Zwiebelmuster
Ergebnis: 40 EUR

28 Delen Zwiebelmuster porselein 20e eeuw (geen Meissen), kleine beschadiging Cond.: G

2 Capucijner kop en schotels
Ergebnis: 150 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.

47-Delig servies
Ergebnis: 70 EUR

47-Delig servies van Royal Sphinx serviesgoed (Holland, Maastricht) 50-er jaren in pastelkleuren. Lichte beschadigingen Cond.: G

Grote bloempot
Ergebnis: 30 EUR

Grote bloempot ca. 1920 gemerkt Begonia. Blauw decor met bloemen (Holland) 21xø30cm. Cond.: G

Chinees bord
Kein Mindestpreis

Blauw Chinees bord begin 19e eeuw met landschapsdecor met lichtdoorzichtige druppels aan de zijkant. Cond.: G 3xø24,5cm.

11-Delig servies
Ergebnis: 25 EUR

11-Delig servies voor kinderen 30-er jaren Hollands Cond.: G

Kaststel
Kein Mindestpreis

3-Delig kaststel van Petrus Regout Maastricht ca. 1950 met Delfts decor. 29xø15cm. en 24,5xø13cm. Cond.: U

Art Deco koffieservies
Ergebnis: 20 EUR

Art Deco koffieservies 9-delig ca. 1930. Petrus Regout Maastricht porselein. Rood decor Cond.: G