Diese Webseite verwendet Cookies

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Serie porseleinen borden
Kein Mindestpreis

21-Delig servies
Ergebnis: 20 EUR

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

Majolica portretbord
Ergebnis: 60 EUR

Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G

2 Imari rijstkommetjes
Ergebnis: 35 EUR

2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G

Bord
Kein Mindestpreis

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

Lampenvoet
Ergebnis: 220 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Porseleinen groep
Startpreis 400 EUR

Porseleinen groep, valsspeler

Schilderij, Gerard Nijland
Kein Mindestpreis

Retour