Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

06. Januariveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 7. Januar 2011 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Delen glaswerk
Ergebnis: 10 EUR

4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G

Divers glaswerk
Ergebnis: 15 EUR

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

2 Kristallen danseressen
Ergebnis: 15 EUR

2 Kristallen moderne danseressen "Cristallo Al Piombo" R.C.R. 28x13x8,5cm. Cond.: U

Collectie Swarovski
Ergebnis: 190 EUR

Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...

Karaf met 5 glazen
Kein Mindestpreis

Kristallen karaf (23x9x9cm.) met 5 kristallen whiskeyglazen (9,5x8cm.) 20e eeuw Cond.: G

27 Kristallen glazen
Ergebnis: 30 EUR

27 Kristallen glazen 20e eeuw, Hollands. Cond.: U

2 Delen kristal
Kein Mindestpreis

Kristallen vaas (25x14cm.) en karaf (21x12,5cm.) 20e eeuw Cond.: G

2 Bonbonschaaltjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee kristallen bonbonschaaltjes in zilverkleurige houder ca. 1900 17x20x14cm. Cond.: G

5 Makkumse bordjes
Ergebnis: 20 EUR

5 Makkumse bonte bordjes (keramiek) gemerkt Tiggelaar 20e eeuw. Voorstellingen met vogels, 1 bordje beschadigd 9,5x9,5cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Kein Mindestpreis

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

2 Wandschotels
Ergebnis: 5 EUR

Twee antieke porseleinen wandschotels ca. 1900 "Royal Bonn West Germany", blauw decor ø25,5cm. en ø32cm. Cond.: G

2 Porseleinen vaasjes
Ergebnis: 20 EUR

2 Porseleinen vaasjes ca. 1900. Onduidelijke stempel (Holland, Maastricht?). 22xø10cm. en 11xø9cm. Cond.: G

Doos aardewerk
Ergebnis: 15 EUR

Doos aardewerk, societe keramiek, Wedgwood Barlaston, Delft blauw, Mosa Maastricht, English Blue Cond.: G

2 Miniatuurvaasjes
Ergebnis: 10 EUR

Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M

Villeroy & Boch bord
Kein Mindestpreis

Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G

Kaststel Villeroy & Boch
Ergebnis: 45 EUR

3-Delig kaststel Villeroy & Boch ca. 1900 met blauw decor 22xø14cm. en 19xø12cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Ergebnis: 10 EUR

Twee antieke kastkommen Petrus Regout Maastricht ca. 1880 10,5xø16cm. Cond.: G

3-Delig kaststel Satsuma
Ergebnis: 65 EUR

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G

Mosa koffiekan
Kein Mindestpreis

Mosa koffiekan (Maastricht) 50-er jaren in warmhoudtas 30x34x25cm. Cond.: G

Blauwe schotel
Ergebnis: 60 EUR

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

Doos kop en schotels
Ergebnis: 25 EUR

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...

19 Delen Societe Ceramique
Ergebnis: 30 EUR

19 Delen Societe Ceramique Maastricht, design boerenhoeve (kleine beschadiging) Cond.: G

2 Beeldjes
Ergebnis: 15 EUR

Twee Indonesische tropisch houten beeldjes 20e eeuw 13x14x7cm. en 15x8x4cm. Cond.: G

2 Delen Makkum
Ergebnis: 10 EUR

Twee delen Makkums aardewerk sierbordjes. 1x Gelijmd ø18cm. en ø11,5cm. Cond.: R