Aardewerken rozensteker met 2 oren op console. Engels ca. 1920-1930. geheel gezwart en met bloemen beschilderd 34,5x37,5x19,5cm. Cond.: G
Gouds platelen kan met oor, decor Ijssel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda 1e helft 20e eeuw 17x13x11cm. Cond.: G
Frans bord 18e-19e eeuw gemerkt Verso A/M. Slecht gerestaureerd 4,5xø31cm. Cond.: M
Grote Chinese schotel 19e-20e eeuw. beschadigd 6xø38cm. Cond.: R
Antiek ivoren netsuke voorstellend oude man met een zak in de hand. Onderkant gesigneerd door de maker. Zeer fijn gedetailleerd 5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een man met een banjo in de arm. Onderkant gesigneerd door de maker. Zeer fijn gedetailleerd 5cm. Cond.: G
Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G
Twee delen been. 1x Beenderen beeldje compleet uitgesneden met een boedha 22cm. (kuif beschadigd). 1x Beenderen dekseldoosje staand op drie pootjes, deksel met scheurtje 6xø9,5cm. Beide 20e eeuw.
Duits wijnglas 19e eeuw met opschrift "Des lebens sonnenschein ist trinken, lieben, frohlich sein" 25,5xø13cm. Cond.: G
Kristallen bloemenvaas van maker Nachtmann. Front geslepen met bloemdecor 20e eeuws 16,5xø11,5cm. Cond.: G
Leerdam persglazen schaal met ambachten "50 jarig bestaan vakbond ABC" ø28cm. Cond.: G
Driehoekige kristallen karaf met originele stop 20e eeuw. 27x13x13cm.
3-Delig kaststel.van opaline glas. Handbeschilderd met bloemen. 1 Vaas beschadigd, 35cm. en 2x23cm.
2 Aardewerk kastkommen van Petrus Regout Maastricht Abbey. 1e helft 20e eeuw, gedecoreerd met huizendecor 10,5xø18,5cm. Cond.: G
Antiek majolica wandbord St. Clement Frankrijk ca. 1920. "Vogel en bloemen" ø25,5cm. Cond.: G
Wandbord, onderwerp "mislukte revolutie" nov. 1918 Troelstra. In opdracht van Baaren en Campagne Enschede. Door plateelbakkerij Ivora Gouda ø23,5cm. Cond.: G