2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.
Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U
Groot capodimonte gemerkt keramisch beeld van een jager 20e eeuw. Bakscheur in de voet en een vinger is gelijmd 67x38x34cm. Cond.: G
Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
Rosenthal porseleinen vaas (21xø14,5cm) met sierschotel (3xø33,5cm.). Beide met bloembeschildering "Selb-Germnay" 20e eeuw. Cond.: G
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Art Deco vaas 30-er jaren met decor van blauw-groen-goud. 30xø19cm. (Genummerd en E.G.) Cond.: U
Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U
Meissen pronkschaal 2e helft 20e eeuw. In het midden met bloemotief. Rondom bladeren met reliefwerking. Goudbeschilderd ø25cm. Cond.: G
Meissen bord 2e helft 20e eeuw met bloemmotief. 1e Wahl ø18cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...
2 Franse handbeschilderde vazen 19e eeuw. 1x Edelman 1x Edelvrouw. Achterkant gedecoreerd met bloemen op tak. 1 Chip aan de voet 33,5x20x14cm. Cond.: U
15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G
5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U
Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.
Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.
Vijf imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse imari bolkom met landschapsdecor en bloemenmandje. 1 Haarscheur 13xø25,5cm. Cond.: G
Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U
Imari dekselvaasje 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen. Deksel met een zittend hondje. Dekselrand heeft 2 bakscheurtjes 30,5xø14cm. Cond.: G
2 Japans Imari kraagvazen 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 37xø17cm. Cond.: U
Twee 18e eeuwse imari kraagvazen gedecoreerd met bloemen. 1 Vaas met haarscheur en chipje aan de rand 22,5xø13,5cm. 1 Vaas met haarscheur en slechte restauratie 22,5xø12cm.
Twee plate 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G
Romeins vaasje, bodemvondst. Mooi geïrriseerd en gaaf 14xø8cm. Cond.: G
Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,
Rosenthal 9-delig likeurset van StudioLine keramiek Duitsland 20e eeuw. 30xø32cm. Cond.: U
22-Delig servies 30-er jaren Petrus Regout Maastricht, blauw/groen pastelkleur Cond.: G
3 Diverse porseleinen bordjes van W.F. George Fine China. 3 Diverse afbeeldingen van Lena Lu eind 20e eeuw ø21cm. Cond.: G
Grote blauw aardewerken fruitschaal op voet eind 20e eeuw met geschulpte rand. Geheel handbeschilderd met bloemen 18xø40cm. Cond.: G
27-Delig Frans koffieservies gemerkt G.D.A. France ca. 1930. Bestaand uit 12 Kop & Schotels, koffiekan, melkkannetje, suikerpotje. Rand met rozen en goudkleurige guirlandes gedecoreerd Cond.: G
24-Delig Japans serviesje ca. 1930 bestaand uit; 9 kop&schotels, melkkannetje, suikerpot, schenkkan en 3 onderschoteltjes. Geel met parelmoer kleurig. Cond.: G
1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G
Aardewerken petit four stelletje van Petrus Regout begin 20e eeuw. Cambridge Castello Blue. Landschapsdecor met kasteel 25x14cm. Cond.: G
Klein kinderserviesje gemerkt J.M. Porcelanit (Tsjechië). geheel gemaakt in de vorm van een gezichtje. bestaand uit 6 kop&schotels, suikerkan, melkkan en een theepot midden 20e eeuw. 1 Kopje met chip,...
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Rozenburg potje ca. 1890 met decor van molen en guirlandes. Gesigneerd F. van Dunkelman 10xø8,5cm. Cond.: G
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
Gouds platelen vaas met oor, "Dolce" Iris Gouda 1e helft 20e eeuw 24xø12cm.
Platelen vaas met 2 oren 20-er jaren, gemerkt 922 Moori Gouda Holland 21x23x18cm. Cond.: U
Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G